Nieodpłatna pomoc prawna w Powiecie Giżyckim w 2019 roku

0

W 2019 roku w Powiecie Giżyckim działać będą 2 Punkty: pierwszy Punkt nieodpłatnej  pomocy prawnej prowadzony przez powiat, drugi Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego prowadzony przez organizację pozarządową zlokalizowany w 4 miejscach.

Pomoc będzie realizowana w następujących miejscach i godzinach:

Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej w Giżycku

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Giżycku
ul. Smętka 5 (wejście od ul. Kościuszki),
11-500 Giżycko

Porad udzielają: adwokaci i radcy prawni

Dni i godziny otwarcia:

Poniedziałek 8.00-12.00
Wtorek 8.00-12.00
Środa 11.30-15.30
Czwartek 8.00-12.00
Piątek 8.00-12.00

W związku z chwilowym brakiem możliwości realizacji zadania pod nazwą Nieodpłatna Pomoc Prawna oraz Nieodpłatne Poradnictwo Obywatelskie nie będzie możliwości korzystania z punktu zlokalizowanego w Miłkach, Kruklankach, Wydminach, Rynie.

Zainteresowanych zapraszamy do korzystania z punktu Nieodpłatnej Pomocy Prawnej zlokalizowanym w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Giżycku ul. Smętka 5 pokój 20.

Umawianie terminów wizyt 

Udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej oraz świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego odbywać się będzie według kolejności zgłoszeń, po umówieniu terminu wizyty. Zgłoszeń dokonuje się telefonicznie pod następującymi numerami: na wizyty w Punkcie Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Giżycku tel. 87 429 10 89

Z ważnych powodów dopuszcza się ustalenie innej kolejności udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej oraz świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego. Kobiecie, która jest w ciąży, udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej oraz świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego odbywać  się będzie poza kolejnością.

 

Źródło: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Giżycku

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze