Nielegalne automaty hazardowe w Giżycku

3

6 urządzeń służących do hazardu wykryli w Giżycku w ostatni weekend funkcjonariusze KAS i policjanci.

Z  piątku na sobotę (8/9 lutego) w  godzinach wieczornych  funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Olsztyna wraz z policjantami Komendy Powiatowej Policji w  Giżycku skontrolowali 2 lokale w centrum miasta. Z uzyskanych wcześniej informacji wynikało bowiem, że są w nich organizowane nielegalne gry hazardowe. Po wejściu do lokali funkcjonariusze ujawnili łącznie  6 nielegalnych automatów i pieniądze przeznaczone na wypłaty ewentualnych wygranych.

Co ciekawe, organizatorzy hazardu próbowali zakamuflować swoją nielegalną działalność. W pierwszym z lokali, mimo, że stały tam klasyczne automaty hazardowe, z wywieszek można było wyczytać, że są tu prowadzone …konkursy matematyczne. W drugim miejscu wiszące na ścianie urządzenia były kredytowane i uruchamiane przez internet za pomocą specjalnej aplikacji.

Automaty po przeprowadzonym eksperymencie zostały zatrzymane i zdeponowane w magazynie depozytowym Urzędu Celno-Skarbowego w Olsztynie. Wobec organizatorów nielegalnego hazardu prowadzone jest postępowanie.

Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie/ podinsp. Ryszard Chudy

Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
brachu

Salony gier totalizatora sie otwierają w całej Polsce to może i u nas

Jancio Wodnik

Ho Ho o !

Janusz

O Ho ho !