Niech żyje bal…

0

„Niech żyje bal…” tak nucili sobie trzecioklasiści Publicznego Gimnazjum w Wilkasach, gdy w piątek 10  czerwca  dostojnym krokiem zmierzali do hotelu „Tajty”. Na wietrze falowały piękne suknie, zewsząd najnowsze trendy szpilek czy niezapomnianych fryzur, a wszystko tonowała czerń i granat garniturów rozweselone śnieżnobiałymi koszulami oraz uśmiechającymi się muszkami czy krawatami.

Bal…

Początek imprezy był imponujący – 20 par tańczyło poloneza… zrobiło się dostojnie i po staropolsku. Wszyscy obecni oklaskiwali tancerzy i nie ukrywali łez wzruszenia.

Trzecioklasiści  podziękowali rodzicom za zorganizowanie balu, nauczycielom, swoim wychowawcom za 3 lata nauki pełnej wsparcia, zrozumienia i dużego zaangażowania, a potem uhonorowali pedagogów kwiatami.

Niemałą niespodzianką było też odśpiewanie przez przyszłych absolwentów „100 lat”  pedagogom, a potem  wspólne smakowanie okazałego, dziesięciokilogramowego tortu.

Wszyscy bawili się przy dźwiękach muzyki do samej północy, bo wtedy rodzice przyjechali po swoje pociechy.

Wychowawcy klas trzecich serdecznie dziękują rodzicom za tak wspaniałą uroczystość, a młodzieży za zaproszenie i wzorową postawę na balu.

I.S.-K.

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze