Niebezpieczny wypadek na jeziorze. Zderzyły się dwa skutery

4

Do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem dwóch skuterów wodnych doszło na jeziorze Bocznym. Jak się okazało – użytkownik jednego z nich był pod wpływem alkoholu. 

W poniedziałek (13.08), o godz. 9:20 patrol policyjnych wodniaków z Giżycka został skierowany na jezioro Boczne w okolicy jednego z portów. Wcześniej oficer dyżurny giżyckiej policji otrzymał zgłoszenie, że doszło tam do zderzenia dwóch skuterów wodnych. Na miejscu obecny byli już ratownicy MOPR-u, którzy udzielali pomocy poszkodowanej osobie. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że 41–letni mężczyzna podczas prowadzenia skutera wodnego zderzył się z innym skuterem wodnym kierowanym przez innego 41–latka. Obaj uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy województwa dolnośląskiego.

Podczas wyjaśniania okoliczności tego zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierujący jednego ze skuterów, który odniósł obrażenia, jest pod wpływem alkoholu. Mężczyzna był przytomny i został przetransportowany do szpitala w Giżycku. Obrażenia jakich doznał nie zagrażają jego życiu.

KPP Giżycko (dr/tm)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
rolson

Bezwzględnie zabronic uzywania tego tałatajstwa na Mazurach.

ja

tak a tobie zakazać robić dzieci żeby mniej takich dekli było

asaqqz

Ostatnio wariowali na dzikiej plaży przy ludziach,czekałem jak mu silnik zassie to bym miał niespodziankę ode mnie

Lejdi

Niestety wielokrotnie każdego dnia widzę popisy skuterów na jeziorze Bocznym i to przy plaży gminnej w Bogaczewie. Były już przypadki kiedy to rozpędzony skuter wpływał na plażę bo pomylił się i gaz wcisną. Najpierw piją alkohol później pływają. Tylko czekać na tragedię.