Nie stawili się do odbycia kary, zostali zatrzymani

0

Policjanci z powiatu giżyckiego zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn, którzy nie stawili się w wyznaczonym terminie do Aresztów Śledczych. 59-latek ma do odbycia 181 dni pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży, natomiast 47-latek trafił za kratki na 49 dni, również za kradzież.

Do pierwszego zatrzymania doszło w piątek (29.04) około godziny 21:00.

Policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego giżyckiej komendy na terenie gminy Miłki zatrzymali poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości 59-latka. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Piszu za przestępstwo kradzieży. 59-latek zgodnie z decyzją sądu najbliższe 181 dni spędzi w Areszcie Śledczym.

Do kolejnego zatrzymania doszło w niedzielę (01.05) w Rynie.

Policjanci z Posterunku Policji w Rynie podczas legitymowania zatrzymali 47-latka. Mieszkaniec miasta był poszukiwany przez Sąd Rejonowy Warszawa-Praga Południe za przestępstwo kradzieży, którego dopuścił się w przeszłości. Mężczyzna za kradzież ma do odbycia 49 dni pozbawienia wolności. 47-latek został przewieziony do Aresztu Śledczego w Suwałkach, gdzie zgodnie z decyzją sądu spędzi zasądzoną karę.

(źródło: KPP Giżycko)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze