Nękał ojca i młodszego brata. Trafił do aresztu

0

26-latek, zatrzymany przez policjantów z Giżycka, najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie śledczym. Według zeznań ojca, od lipca tego roku, mężczyzna znęcał się nad nimi i młodszym bratem psychicznie i fizycznie oraz kierował wobec nich groźby karalne. 

W czwartek (25.11) policjanci interweniowali wobec 26-latka, który wszczął kolejną awanturę w domu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnej celi, a policjanci wszczęli procedurę „Niebieskiej Karty”. Tego samego dnia do giżyckiej komendy zgłosił się 53-letni mężczyzna i złożył zawiadomienie o znęcaniu się fizycznym i psychicznym przez syna.

Według relacji ojca, syn groził jemu i młodszemu bratu pozbawieniem życia – dodają giżyccy policjanci 

26-latek w przeszłości był karany za przemoc domową, po powrocie z zakładu karnego zaczął wszczynać kolejne awantury domowe. Według ustaleń funkcjonariuszy mieszkaniec powiatu giżyckiego także bił, szarpał i popychał pokrzywdzonych oraz niszczył przedmioty znajdujące się w domu.

Po przesłuchaniu 26 – latek usłyszał zarzut znęcania się. Na podstawie zebranych materiałów dowodowych sąd zadecydował o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci trzymiesięcznego aresztowania.

(źródło: KPP Giżycko)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze