Nauczyła się śpiewać z zazdrości, a za wygraną kupi kajak-wywiad z Joanną Zubkowicz, uczestniczką Must Be The Music-Tylko Muzyka!

0

Joanna Zubkowicz, uczestniczka show Must Be The Music- Tylko Muzyka, która w swoim występie w programie zachwyciła jurorów,otrzymała 4 x TAK i zakwalifikowała się do kolejnego etapu, pomimo braku wolnego czasu zgodziła się odpowiedzieć Nam na kilka pytań.

1.Na początku może powiedz kilka słów o sobie. Czym zajmujesz się na co dzień, skąd pochodzisz i gdzie mieszkasz ( bo obecnie są dwie różne wersje :)?

(JZ) Joanna Zubkowicz, lat 26, urodzona w Węgorzewie, pomieszkuję kilka km dalej czyli w Giżycku, na co dzień jestem trenerem osobistym i instruktorem fitness. Ponadto zajęłam się ostatnio crossfitem, co pochłania mój cały wolny czas;p

2.Kiedy zaczęłaś interesować się muzyką i jaki typ muzyki preferujesz? Czy tylko śpiewasz, czy może też grasz na jakimś instrumencie?

(JZ) Muzyka w mojej rodzinie istnieje od lat. Ojciec zawsze przygrywał na basie w domu- gra po dziś dzień;p mama śpiewa w chórze, a zaczęłam śpiewać z zazdrości…. tak, z zazdrości. Moje starsze siostry juz jeździły na jakieś przeglądy, konkursy wokalne, a ja nie. Pozazdrościłam, zawzięłam się i też zaczęłam startować w różnych konkursach. Na początku z różnym skutkiem oczywiście: ), nie jestem typem cudownego dziecka, musiałam niestety wszystko wypracować, a może na szczęście? ;p

3.Skąd pomysł udziału w Must Be The Music? Może podzielisz się z nami swoimi wrażeniami już po występie w programie?

(JZ) Brałam udział już w kilku tego typu formatach, Szansa Na Sukces, Bitwa Na Głosy, The Voice Of Poland- wszystko Tvp2. Każdy kolejny program to nowe doświadczenia, nowe znajomości i można wynieść  za każdym razem coś innego. Stąd kolej przyszła na Polsat i MBTM: ) wrażenia jak najbardziej pozytywne. Do ostatniego momentu stresu większego nie czułam, dopiero jak wyszłam na tę pustą, oświetloną scenę- nagle nerwy wzięły górę;p co się odbiło nieco na występie: ) no ale nikt nie jest idealny: )

4.Gdzie widzisz siebie za kilka lat?

(JZ) Za kilka lat? może w końcu po tylu programach, ktoś we mnie uwierzy i zainwestuje? ;p haha serio chętnie bym zamieniła swoją dotychczasową pracę- którą jak najbardziej uwielbiam, na koncertowanie: )

5.Jeżeli wygrasz program Must Be The Music, na co masz zamiar przeznaczyć wygraną;)?

(JZ) Tak jak obiecałam. za wygraną kupię kajak, jeden sobie, drugi rodzicom, żebyśmy w końcu wybrali się na spływ kajakowy, bo mimo tego, że mieszkamy na Mazurach, nie wybraliśmy się na kajaki: ) a tak to byłby dość mocny argument: ) aaa! no i wiosła do tego;)

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas, ze swojej strony życzymy wielu sukcesów. I trzymamy kciuki za wygraną programu Must Be The Music- Tylko Muzyka;)

Wywiad przeprowadził:

Piotr Suchta

ZOBACZ jak zaśpiewała Joanna i zagłosuj!

https://apps.facebook.com/mustb…/v/5611352d80ca40009c000027

Oficjalny profil Joanny Zubkowicz na facebooku:

 https://www.facebook.com/yoannazubkowicz

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze