Nauczyciele SOSW na kursie płetwonurkowym

1

Nauczyciele Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Giżycku szkolą się i zdobywają nowe umiejętności na kursie płetwonurkowym dla opiekunów i nauczycieli specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych PODWODNIKA Szkoły Ratownictwa, Sportów Wodnych i Obronnych w Orzyszu.

Większość zaliczeń już za nimi, przed nimi m.in. najgłębsze nurkowania i egzamin teoretyczny, które już niebawem. Wszystko po to, aby uczniowie mogli wziąć udział we wspaniałym projekcie.

Grupa złożona z 9 członków kadry: Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ełku, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. J. Brzechwy w Giżycku, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łupkach i Warsztatów Terapii Zajęciowej w Ełku już od nowego roku szkolnego będzie brać czynny udział w organizacji i przeprowadzeniu zajęć pt. „Przygoda z nurkowaniem” dla podopiecznych swoich ośrodków.

Wszystko w ramach zadania „Między nami – płetwonurkami i ratownikami” realizowanego przez PODWODNIKA w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030 dofinansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Fot. Podwodnik / J. Skopińska

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
szuler

No i szelesty plyna .