Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na terenie Pisza. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że małżonek wyzywał żonę oraz groził jej, że wyrzuci ją przez balkon. 

W trakcie interwencji policjanci znaleźli w mieszkaniu woreczek z białą substancją, który ukryty był w pudełku z proszkiem do prania. Wstępne badanie testerem wykazało, że jest to amfetamina o wadze blisko 54 gramów.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających oraz znęcania się nad żoną. Jest podejrzany o stosowanie przemocy psychicznej i fizycznej wobec małżonki. Funkcjonariusze ustalili bowiem, że 43-latek będąc pod działaniem alkoholu wszczynał awantury, w trakcie których wyzywał ją, ośmieszał oraz groził uszkodzeniem ciała, a także zrzuceniem kobiety z balkonu. Sprawca przemocy bił małżonkę po ciele, kopał, wyrywał jej włosy, a także podpalił dywan w mieszkaniu.

Sąd zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

KWP Olsztyn (ASz/TM)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze