Najlepszy Zakład Fryzjerski w Giżycku 2019. [GŁOSOWANIE]

186

Rozpoczynamy głosowanie w plebiscycie na „Najlepszy Zakład Fryzjerski w Giżycku 2019”.

Do naszego plebiscytu zgłosiliście następujące zakłady fryzjerskie:

 1. Studio Fryzur Ilona Jankowska – ul.Nowowiejska 3
 2. Fryzjernia Magdalena Tak – Sulimy 5B
 3. Zakład Fryzjerski Emily – ul.Wodociągowa 25/U3
 4. Salon Fryzjerski Izabela – ul. Wspólna 10
 5. Karda – salon fryzjerski i solarium – ul.Olsztyńska 11
 6. Studio Urody „Annette” Aneta Ziółkowska – ul.Unii Europejskiej 2
 7. Salon Fryzjerski Anna Anna Rutkowska – ul. Smętka 12 lok 4
 8. Salon Fryzjerski „Loczek” Katarzyna Bokisz – ul. Królowej Jadwigi 20
 9. Salon fryzjerski „Gabriela” – ul. Mickiewicza 23
 10. Fryzjerski Zakątek – ul. Daszyńskiego 28F
 11. Studio Fryzur Aneta Baran – ul. Generała Józefa Zajączka 4
 12. Salon Fryzjerski Anna Gradek – ul. Przemysłowa 8A
 13. Zakład Fryzjerski „Aldona ” – ul.Konarskiego 31/10
 14. Zakład Fryzjerski Marta – ul. Koszarowa 8

Głosujemy za pomocą sondy umieszczonej poniżej. UWAGA – z jednego urządzenia można zagłosować raz na 24 godziny (np. jeżeli oddamy głos w poniedziałek o godzinie 11.00, to kolejny głos możemy oddać we wtorek o godzinie 11.00).

Głosowanie potrwa do 15 lutego 2019 r. do godziny 0:00

[GŁOSOWANIE ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE]

Nagrodą dla zwycięzcy jest półroczna promocja w serwisie Gizycko.info w postaci banera reklamowego (baner 300×200 px) oraz dyplom Najlepszy Zakład Fryzjerski w Giżycku 2019.

[totalpoll id=”23501″]

[Regulamin komentarzy]

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

186 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
marusia

Ludzie mieliście prawie 2 tygodnie na głosowanie. Jak czytam komentarze to mi aż słabo. Tyle jadu, tyle nienawiści w tych waszych słowach. Każda z fryzjerek ma swoje grono klientów i dla nich będzie najlepsza! Ja też chodze akurat do Pani, która w tym głosowaniu zdobyła poniżej 10 % głosów i nie zmienię jej na żadną inną fryzjerkę. Przecież taki plebiscyt sam w sobie jest reklamą dla każdej z was, podane są adresy waszych salonów, każdy zakład na tym tylko zyska.

Nieznajomy

Wygrana zweryfikuje zwycięzcę

Natka

Mądrego chce się posłuchać. Ja mam swojego fryzjera i go się trzymam

Zuzanna

„Północ to czas, który umownie oznacza koniec jednej doby i początek następnej” trzeba było się określić wcześniej czy to początek czy koniec. Albo napisać że do 23.59 14 lutego. A teraz wszyscy są zdziwieni, bo nie możemy oddać głosu. Nie fajnie zrobiliście.

Moim zdaniem

Ludzie czy was pogrzało? Cały czas macie jakieś problemy, a to nie rozumiecie jak działa glosowanie, a to nie możecie glosowac, a to komuś coś się nie wyświetla, a innym się za dużo wyświetla, a teraz że nie możecie głosować. Kurcze to tylko ZABAWA!!!! Weźcie wyluzujcie bo zawały murowane…. Serio i się nie zdziwię jak to będzie ostatnia taka zabawa na tej stronie bo mnie wkurzacie tym jęczeniem, a co mają Ci ludzie w redakcji powiedzieć. No sorry ale dobrze was ktoś już wcześniej podsumował- Barany z was i tyle. A Gizycko.info nie przejmujcie się, jesteście super

Ernest

I ja nie widzę problemu. Przecież dziś w nocy będzie północ 16 lutego. Hallo północ 15 lutego już od kilku godzin za nami. Więc skoro głosowania do północy 15 lutego to w czym problem? Mogli doprecyzować że kończy się o północy z 14 na 15 lutego, ale czy wszystko trzeba tłumaczyć jak małym dzieciom???

Kalina

No dokładnie, tak samo uważam, ale ta „zabawa” zweryfikowała zachowanie sporej części osób biorących w niej udział. Kłótnie, oczernianie bo ktoś nie zrozumiał, ktoś inny nie doczytał, a jeszcze ktoś jest po prostu za głupi i nie myśli. Dla mnie od początku była to tylko zabawa, jednak spora część osób podeszła do tego chyba zbyt ambicjonalnie. Ludzie jak wam tak na klientach zależy to róbcie coś, reklamujcie się, poróbcie sobie strony internetowe, a nie chcesz jakieś info o fryzjerze znaleźć to jak w średniowieczu, bo nawet fb to tylko kilka zakładów ma, a reszta w necie nie istnieje….

Paula

Ja od wczoraj nie mogę zagłosować chociaż nie oddawałam żadnego głosu i ogólnie to jest przykre, że osoby, które chcą wygrać piszą bardzo przykre komentarze na inne salony.