Lion Workout Fitness Club Studio Treningowe Giżycko to “Najlepsze miejsce do ćwiczeń w Giżycku”! Tak zagłosowali Czytelnicy serwisu Gizycko.info. 

Głosowanie trwało od 29 stycznia do 4 lutego. W sumie oddanych zostało 4042 głosów. Najwięcej głosów nasi Czytelnicy oddali na Lion Workout Fitness Club Studio Treningowe Giżycko- 1453 głosy (35,9% wszystkich głosów). Gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w naszym plebiscycie. Cieszy fakt, że w Giżycku mamy tak dużo miejsc, w których możemy poprawić swoją kondycję i zadbać o zdrowie.

WYNIKI GŁOSOWANIA

 1. Lion Workout Fitness Club Studio Treningowe Giżycko ul. Pasaż Portowy 13- 1453 głosy
 2. One World Giżycko ul.Szarych Szeregow 9- 893 głosy
 3. MadBox Giżycko ul. Obwodowa 1e- 814 głosów
 4. Krynio Fitness Club ul.Pasaż Portowy 15- 411 głosów
 5. Imperium Sport ul.Nowowiejska 4a- 186 głosów
 6. Luczek Boks Giżycko u. 3 Maja 21- 155 głosów
 7. Klub Colosseum Giżycko ul. Pasaż Portowy 7/1- 94 głosy
 8. Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Giżycku ul. Moniuszki 22- 36 głosów

Łącznie oddanych głosów: 4042

 

 

16 KOMENTARZE

 1. A moim zdaniem to coś nie tak było z oddaniem i zliczanie ważnych głosów . Za duże różnice w ilości oddanych głosów i nie chodzi o to ze może byli jednak lepsi od pozostałych. 1400 to zbyt nierealna liczba.ale skoro ktoś aż tak A biega o wygraną jaka jest reklama to może nie jest taki najlepszy. Dobry produkt nie potrzebuje reklamy.

  • To tak jak z sondażami politycznymi 🙂 Partia A ma 50 % poparcia a partia D tylko 4% poparcia… zbyt duże różnice bo pewnie źle liczą głosy. Jak ktoś chce to przyczepi się wszystkiego 😉

  • Moim zdaniem ktoś nie umie znieść porażki Janku… Może lepiej skupić się na pracy i rozwoju jak robi to ten klub ,który wygrał.Może da to Ci Janku do myślenia,że może wygrali bo robią kawał roboty a nie zajmują się plotkami jak Ty w tym momencie. Ja osobiście mam dość Gizyckich klubów poza tym jednym bo tam się skupiają na moim treningu a nie na plotkach. Cieszę się że oni wygrali.

  • Prawdziwy sportowiec umie z klasą przegrywać – a jak nie umie robi jak prawdziwy “Janusz” plotkuje i pluje jadem. Więcej pokory. Uważam , że Lion Workout wygrał bo to super miejsce i ludzie mają dosyć właśnie tych kłótni i plotek na inne kluby , o których już krążą legendy na mieście. Drogie giżyckie kluby przykład może należy brać , że my klienci nie barany swój rozum mamy i dość mamy Waszych prywatnych kłótni chcemy mieć gdzie ćwiczyć w zdrowej atmosferze. Lion Workout to miejsce gdzie się ćwiczy i robi dużo a nie gada.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here