Wybieramy najlepszą szkołę średnią w Giżycku! 

Która szkoła średnia jest najlepsza w Giżycku? Uczniowie, której szkoły są najbardziej pozytywnie nastawienie do rozwoju? Gdzie młodzież nie tylko siedzi w szkolnych ławkach, ale poznaje świat? Gdzie może próbować swoich sił w różnych dziedzinach życia, szukać swojej zawodowej drogi? Gdzie jednocześnie można znaleźć wśród pedagogów wsparcie?

Chcemy poszukać takiej placówki, gdzie wszystkie te elementy skupiają się w jedną całość. Głosować mogą uczniowie, ich rodziny, pedagodzy i absolwenci.

Głosowanie trwa do 23 kwietnia. 

UWAGA! Żeby zagłosować należy zalogować się do swojego konta Google.

Bieżące wyniki głosowania zostały utajnione i zostaną opublikowane 24 kwietnia.

5
Dodaj swój komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Absolwentka r.2013UczenII lo Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowsze najstarsze najwięcej głosów
Powiadom o
Absolwentka r.2013
Gość
Absolwentka r.2013

Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu więcej nauki niż w Liceum bo dodatkowo dochodżą przedmioty zawodowe, ale za to 4 lata a nauczyciele niezastąpieni. Z chęcią wróciłabym tam jeszcze raz.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

MEDYK to szkoła !!

Uczen
Gość
Uczen

Znów wygra twm bo ma super renomę tak na prawdę nie wiadomo dlaczego. A ZSZ szkoła na przeciwko pomaga uczniom znaleźć pracę , uczniowie mają możliwość wyjeżdżać no ciekawe praktyki do krajów w całej Europie min Anglia , Niemcy ,Hiszpania , Litwa i w przyszłości wiele innych . Atmosfera panująca w szkole jest rodzinna super kontakt z nauczycielami którzy nie każą mówić do siebie per profesor bo zwyczajnie nauczyciele szkół średnich nie są profesorami a jedynie inżynierami , magistrami. Uczniowie mają swoje obowiązki ale przede wszystkim mają też prawa. Imprezy szkole organizują uczniowie a nie pod dyktando szkoły. Pani dyrektor… Czytaj więcej »

Anonimowo
Gość
Anonimowo

ta i co tydzien jakas karetka albo policja xd

II lo
Gość
II lo

Bardzo polecam!