Najechał na tył pojazdu, otrzymał 1020 zł mandatu

0

Nadmierna prędkość, trudne warunki pogodowe oraz brak ostrożności były przyczyną dwóch kolizji, do których doszło wczoraj (20 stycznia) na drogach powiatu giżyckiego. 

Do pierwszego zdarzenia doszło w Giżycku na ul. Białostockiej. Kierowca renault nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go iveco i najechał na tył pojazdu. Kierowcy byli trzeźwi, nikt nie odniósł obrażeń.

Kolejne zdarzenie miało miejsce w miejscowości Sołdany (gmina Giżycko). Kierująca oplem podróżowała z pasażerką w kierunku miejscowości Kruklanki. W wyniku nadmiernej prędkości auto wpadło w poślizg, a następnie dachowało w przydrożnym rowie. Kierująca była trzeźwa, kobiety nie doznały żadnych obrażeń.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym kierujący pojazdami zostali ukarani mandatami karnymi w wysokości 1020 złotych, na ich konto trafiły również punkty karne.

Z nadmierną prędkością pędził również kierowca opla ulicą Obwodową w Giżycku. Dozwoloną prędkość przekroczył o 37 km/h. Za naruszenie przepisów w ruchu drogowym został ukarany mandatem w wysokości 800 złotych oraz otrzymał 6 punktów karnych.

(źródło: KPP Giżycko)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze