Najbliższe 120 dni spędzi w areszcie

7

Podczas kontroli drogowej okazało się, że pasażer jest poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności. 39-latek najbliższe 120 dni spędzi w areszcie śledczym.

Dobre rozpoznanie środowiska przestępczego i czujność to bardzo ważne i przydatne na co dzień elementy, które w policyjnej służbie nie raz pomagają zatrzymać na „gorącym uczynku” przestępców, czy też osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości.

Tak też było dzisiaj (23.12), podczas patrolu rejonu ul. Olsztyńskiej w Giżycku, gdzie policjanci zatrzymali samochód osobowy do kontroli. W trakcie kontroli funkcjonariusze zauważyli, że pasażer jest łudząco podobny do osoby poszukiwanej. Po sprawdzeniu danych w policyjnych systemach, przypuszczenia policjantów potwierdziły się. 39-letni mężczyzna był poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego wydanym przez sąd w Giżycku.

W związku z tym został przewieziony do jednostki policji, a następnie do zakładu karnego w Suwałkach, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności 120 dni za przestępstwa narkotykowe.

Źródło: KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
PDW

Janek jesteśmy z Tobą wariacie

Taki jeden z Giżycka M się zwie essa

To ładnie działa giżycka milicja 120 dni wyroku oni go zgarnęli brawo wy. A gdzie maseczki na patrolach w radiowozach macie może jeden z drugim pisowski pies to rodzina w samochodzie i nie musicie mieć w sumie pies z psem spokrewniony jest. Przy najbliższej okazji zobaczymy jak sobie mandaty piszecie w swej milicyjnej rodzinie bo w radiowozie w sumie same pisowskie psy siedzą. Pozdro do patrolu na trasie pisowskie kur….

leszek z baru

symulator wędkarstwa – ale nie jest, a będzie za eurasów górę, dla debili

PS

Z tego co wiem Suwałki są nadal Aresztem Śledczym, a nie Zakłdem Karnym…..

jaja

to chuja wiesz

Ciekawy

A w Giżycku to co jest?

Taki jeden z Giżycka M się zwie essa

Zamiejscowy oddział zakładu karnego w Dublinach łosie. Jak nie wiecie