Cierpliwi i kochający. Potrafią wysłuchać i pocieszyć. Rozpieszczają, a czasami rozpuszczają;)  Takie są właśnie nasze babcie, ale również nasi dziadkowie. Już w przyszłym tygodniu ich święto. Czy chcesz zrobić im prawdziwą niespodziankę? Pokaż jacy są dla Ciebie ważni i złóż życzenia za pośrednictwem naszego serwisu!

Już za tydzień 21 i 22 stycznia, a więc Dzień Babci i Dziadka. To bardzo dobra okazja by ukochanym babciom i dziadkom złożyć życzenia i sprezentować miłą niespodziankę. Zamiast kolejnej pary skarpetek  złóżcie im niestandardowe życzenia! By zachwycić dziadków wystarczy trochę wyobraźni, ciekawy pomysł i telefon komórkowy.

Nagraj film, nie dłuższy niż 60 sekund, w którym składasz życzenia babciom albo dziadkom (jeden wspólny film lub dwa oddzielne). Możesz pokazać w nim zdjęcia, powspominać wspólne przygody, opowiedzieć o najśmieszniejszych rodzinnych historiach. Powiedz swoim dziadkom czego się od nich nauczyłeś lub co im zawdzięczasz. Filmiki możesz przesyłać do 20.01.2016 na nasz adres mailowy: kontakt@gizycko.info

Wszystkie przesłane przez Was życzenia opublikujemy na naszym serwisie kolejno 21 i 22 stycznia. Tą niespodziankę babcie i dziadkowie na pewno zapamiętają na bardzo długo!

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze