Na przesłuchanie do komendy przyszedł z amfetaminą w kieszeni

5

Niemałe zaskoczenie malowało się na twarzy 34-latka, który po przesłuchaniu zamiast udać się do domu został przetransportowany do zakładu karnego. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary 116 dni pozbawienia wolności, a ponadto w kieszeni zatrzymanego mundurowi znaleźli woreczek z białym proszkiem.

Wczoraj (22.11.2021 r.) około godziny 11:00 do Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie, zgodnie z wystawionym wezwaniem, zgłosił się na przesłuchanie 34-latek. Zamiast po wykonanych czynnościach wrócić do domu, został zatrzymany, a następnie przetransportowany do zakładu karnego w Suwałkach.

Po sprawdzeniu danych mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że mieszkaniec Węgorzewa jest poszukiwany przez gdyński sąd za popełnione w przeszłości przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece – przekazują funkcjonariusze z KPP Węgorzewo 

Na twarzy mężczyzny malowało się niemałe zaskoczenie gdy dowiedział się, że najbliższe 116 dni spędzi w zakładzie karnym. To jednak nie było ostatnie zaskoczenie z udziałem zatrzymanego.

Podczas kolejnych czynności funkcjonariusze w kieszeni kurtki 34-latka znaleźli woreczek z białym proszkiem. Mieszkaniec Węgorzewa tłumaczył się, że tego dnia był bardzo zalatany i zapomniał o amfetaminie w kieszeni – dodają węgorzewscy policjanci 

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

(źródło: KPP Węgorzewo)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
storek

Coś słabo ta amfa na niego działa, skoro ma kłopoty z pamięcią…

Wyimaginowany

Jeśli tego dnia był zalatany to musiał się jakoś wspomóc zawartością woreczka.

Ja

Nie to żebym coś sugerował, ale tacy ,,ludzie” mają prawa wyborcze.

Sprawiedliwy

Ale z nich nie korzystają więc morda tam

Ale as

As prawdziwy!!!