2023 rok to doskonały czas na realizację marzeń, zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej. Myślisz o zmianie pracy? Podjęciu nowego zajęcia? Obrania takiej drogi, która będzie spełnieniem Twoich ambicji? Świetnie trafiłeś – Policja kontynuuje rekrutację do służby w swoich szeregach. Najbliższy termin przyjęcia planowany jest na 5 maja 2023 roku. Nie zwlekaj, złóż niezbędne dokumenty i rozpocznij drogę, której na pewno nie pożałujesz.

Myślimy o zmianie pracy, podjęciu nowego zajęcia. Obrania takiej drogi, która będzie spełnieniem twoich ambicji. Z doświadczenia wiemy, że spore grono „marzycieli” myślało i nadal myśli o służbie w Policji. Dlatego też nie zwlekaj i złóż niezbędne dokumenty. Kolejny termin przyjęć jest planowany na 5 maja 2023 roku.

Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie już na początku 2023 roku ogłosił procedury rekrutacji kandydatów do służby w Policji w Oddziale Prewencji Policji w Olsztynie, w komendach miejskich/powiatowych Policji na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oraz komórkach zamiejscowych Wydziału Konwojowego KWP w Olsztynie na 2023 rok.

TERMINY PRZYJĘĆ W 2023 ROKU

27 lutego,

5 maja,

3 lipca,

23 sierpnia,

27 października,

28 grudnia.

SŁUŻBĘ W POLICJI MOŻE PEŁNIĆ:

  • obywatel polski o nieposzlakowanej opinii,
  • nie skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
  • posiadający co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe,
  • korzystający z pełni praw publicznych,
  • posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować,
  • dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.

Osoby podlegające kwalifikacji wojskowej powinny posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej.

Nie czekaj, złóż odpowiednie dokumenty i dołącz do nas!

O doborze do służby w Policji dowiesz się więcej klikając w link:

https://warminsko-mazurska.policja.gov.pl/ol/praca-w-policji/rekrutacja-do-sluzby-w/rekrutacja-do-policji/491,Rekrutacja-do-Policji.html

Informacje o doborze do służby uzyskasz również w Komendzie Powiatowej Policji w Giżycku dzwoniąc pod nr tel: 47 735 22 25 lub osobiście. Informacji udzieli Pani Bogumiła Wiśniewska z Zespołu ds. Dyscyplinarnych Kadr i Szkolenia.

Reklama