MTS Giżycko. Giżycczanki zasiadły w fotelu lidera

0

W minioną sobotę dziewczęta Młodzieżowego Towarzystwa Sportowego „Giżycko” rozegrały mecz trzeciej kolejki ligi wojewódzkiej.

Zawody rozegrały z UKS Mikołajki na wyjeździe. Zespół gospodyń zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, więc giżycczanki wystąpiły w roli pewnych faworytek. Okazało się to pewnikiem, ponieważ pierwszą bramkę gospodynie zdobyły dopiero na dwie minuty przed końcem pierwszej połowy spotkania i to po wyraźnym błędzie własnym gości. Wynik do przerwy 1:15.

Po wznowieniu gry trener Paszkiewicz znacznie rotował składem, praktycznie grały dublerki oraz powstawały różne, niekiedy dziwne wręcz konfiguracje ustawień. Na boisku wystąpił cały zespół, a na uwagę zasługuje udany debiut w rozgrywkach 13-nastoletniej rozgrywającej Gabrysi Jurgiel, która trenuje z drużyną od dwóch miesięcy (początki w UKS Omega Mrągowo). Spotkanie zakończyło się bardzo wysokim zwycięstwem MTS Giżycko 28:4.

Mimo wysokiego zwycięstwa trener nie był całkiem zadowolony z gry swojego zespołu. Według jego oceny (to niestety prawda) zawodniczki raziły brakiem skuteczności oraz błędami własnymi i mimo zaangażowania i momentami bardzo dobrej gry w obronie nie wpływa to na dobrą ocenę gry w spotkaniu.

Po tej kolejce giżycczanki zasiadły w fotelu lidera, lecz w następnej kolejce mecz prawdy z również niepokonanym do tej pory zespołem MLKS Czarni Olecko.

W meczu wystąpiły:

Magda Krauklis (bramkarka),
Gabriela Muskała – 4 bramki,
Oliwia Siedlecka – 4 bramki,
Zofia Szudra – Roszko – 4 bramki,
Maja Zawadka – 4 bramki,
Amelia Gołubowska – 3 bramki,
Karolina Krysztofik – 3 bramki,
Oliwia Mikulewicz – 3 bramki,
Patrycja Flis – 2 bramki,
Paulina Pucia – 1 bramki,
Gabriela Jurgiel,
Emilia Kutnik,
Lilia Lewczyk,
Magdalena Radzewicz.

MTS Giżycko (inf. prasowa) 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze