Motorowerzysta uderzył w drzewo. Zmarł mimo reanimacji

0

Do zdarzenia doszło w środę 22 maja 2019 roku przed południem na drodze powiatowej  na trasie Sulimy – Pieczonki gm. Giżycko. 

41- letni mieszkaniec gminy Giżycko jadąc motorowerem, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Przejeżdżający drogą kierowca samochodu osobowego zauważył leżącego na poboczu mężczyznę, a nieopodal motorower.

Mężczyzna miał na głowie kask i był przytomny, jednak wymagał on szybkiej pomocy. Świadek zdzwonił po Pogotowie Ratunkowe, a inny kierowca który również się zatrzymał, zaczął udzielać pomocy poszkodowanemu. W pewnym momencie mężczyzna stracił przytomność, wówczas mężczyźni zaczęli reanimować go do czasu przyjazdu na miejsce Pogotowia Ratunkowego.

Pomimo reakcji świadków oraz ratowników medycznych, nie udało się uratować motorowerzysty. Na miejsce pracowali funkcjonariusze wydziału dochodzeniowo – śledczego wraz z technikiem kryminalistyki oraz prokurator Prokuratury Rejonowej w Giżycku, który nadzorował czynności na miejscu wypadku.

KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze