Mistrzostwa Aktorów w Siatkówce Plażowej

0

Cezary Pazura, Tomasz Karolak, Bartosz Obuchowicz oraz Agnieszka Wielgosz – wezmą udział w V Jubileuszowym Volley Actors Cup w Folwarku Łękuk (Łękuk Mały 8, Wydminy)! Są to jedyne w Polsce Mistrzostwa Aktorów w Siatkówce Plażowej. Uczestnicy będą rywalizować na boisku znajdującym się nad samym jeziorem.

30 czerwca zapraszamy kibiców na rozgrywki turniejowe, które rozpoczną się o godzinie 11:00 i potrwają do 16:00. Uroczyste wręczenie nagród jest zaplanowane na godzinę 19:00.

Imprezie głównej tradycyjnie będą towarzyszyć również występy artystyczne. 29 czerwca o godzinie 19:00  zapraszamy na koncert w wykonaniu Juliana Mere oraz występy innych artystów. Muzyka, dowcipy, anegdoty.

Volley Actors Cup została stworzona z myślą o integracji środowiska aktorskiego i rozpowszechnieniu wspaniałej, letniej dyscypliny sportu, jaką jest siatkówka plażowa. Pomysłodawcą imprezy, a także uczestnikiem i prowadzącym jest aktor i wokalista, Julian Mere, a organizowana przez firmę K.J.Art&Promotion.

Volley Actors Cup odbywa się pod Honorowym Patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz Warmińsko Mazurskiego Związku Piłki Siatkowej.

Zaproszeni goście:

Cezary Pazura,

Tomasz Karolak,

Bartosz Obuchowicz,

Michał Lesień,

Dawid Czupryński,

Agnieszka Wielgosz,

Gosia Kosik,

Katarzyna Chorzępa,

Dorota Głowacka-Lesień

i wiele innych znakomitych gwiazd filmowych, serialowych i teatralnych.

inf.prasowa 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze