Miss Powiatu Giżyckiego 2016 – Wyniki!

2

Dobiegło końca głosowanie w wyborach na „Miss Powiatu Giżyckiego 2016”. W plebiscycie udział wzięło 12 kandydatek zamieszkałych w powiecie giżyckim. Decyzję o tym, która z dziewczyn zostanie nagrodzona tytułem „Miss Powiatu Giżyckiego 2016” podejmowało jury w składzie:

  • Aneta Rudzińska – Miss Warmii i Mazur 2008 r.
  • Aleksandra Łychacz – reporterka Radia Zet Gold
  • Piotr Suchta – redaktor naczelny serwisu Gizycko.info

Czwartym członkiem jury byli internauci, którzy przez 3 tygodnie mogli głosować na najbardziej urokliwą mieszkankę naszego powiatu.

Zdobywczynią tytułu MISS POWIATU GIŻYCKIEGO 2016 została Agnieszka Wróbel, VICE MISS POWIATU GIŻYCKIEGO 2016 wybrano Karolinę Jaszcz. Największą liczbę głosów w głosowaniu internetowym (817) i tytuł MISS INTERNAUTÓW POWIATU GIŻYCKIEGO 2016 zdobyła Agnieszka Wróbel. 

Nagrodą główną jest bon o wartości 300 zł – do wykorzystania w salonie Elite Clinic, komplet bielizny marki Obsessive ufundowany przez firmę ANA Świat Kobiet, zestaw kosmetyków marki Oriflame od Menadżera Biura Regionalnego Oriflame – Pani Joanny Słowikowskiej, podwójny karnet na Mazury Hip Hop Festiwal 2016.

Nagrody dla MISS INTERNAUTÓW POWIATU GIŻYCKIEGO 2016 to karnet o wartości 200 zł – do wykorzystania w salonie Elite Clinic, zestaw kosmetyków Oriflame oraz komplet bielizny marki Obsessive.

VICE MISS POWIATU GIŻYCKIEGO 2016 w nagrodę otrzyma komplet bielizny marki Obsessive oraz zestaw kosmetyków marki Oriflame.

Już za kilka dni fotorelacja z wręczenia nagród oraz wywiad z Miss! Dziękujemy również wszystkim uczestniczkom za udział i zapraszamy do wspólnej zabawy w kolejnej edycji!  

Dziękujemy również sponsorom:

Salon kosmetyczny EliteClinic ul. Obwodowa 6, 11-500 Giżycko tel. 722 288 880

Firma ANA Świat Kobiet właściciel sklepu internetowego www.sklep-biustonosze.pl

Joanna Słowikowska, Menadżer Biura Regionalnego Oriflame Giżycko 2 na Pasażu – ul. Żeglarska 7 lok.7 tel 793124011

Firma Dekoratorska Joanna Dekoracje Giżycko Dekoracje Ślubne, Weselne i Okolicznościowe tel. 729-494-650 e-mail: joannadekoracje@wp.pl 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Daria

Wow Karolina Gratulacje !!

Asia

super Karolina !!! Tak trzymaj 🙂 🙂