Mieszkaniec powiatu poszukiwany listem gończym zatrzymany w Gdańsku

0

Giżyccy policjanci z Zespołu Poszukiwań zatrzymali 34 – letniego mieszkańca powiatu giżyckiego na terenie Gdańska. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ za przestępstwo naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza. 

Codzienna służba policjantów z Zespołu Poszukiwań z giżyckiej komendy ukierunkowana jest na poszukiwanie osób zaginionych, a także osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości do odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo. Osoby te często ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości celem uniknięcia kary. Policjanci sprawdzają dokładnie wszystkie miejsca, w których mogą przebywać poszukiwani – informują giżyccy funkcjonariusze 

Tak było i tym razem.

W piątek (19.11.2021 r.) funkcjonariusze zapukali do drzwi jednego z mieszkań na terenie Gdańska, gdzie miał przebywać 34 – letni mieszkaniec powiatu giżyckiego, poszukiwany listem gończym.

Ustalenia policjantów potwierdziły się, w mieszkaniu przebywał poszukiwany mężczyzna. 34 – latek został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę w wymiarze 90 dni za przestępstwo naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

(źródło: Komenda Powiatowa Policji w Giżycku)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze