Miejskie eliminacje do „Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”

0

W środę (13 kwietnia) w Szkole Podstawowej nr 3 w Giżycku odbyły się miejskie eliminacje do „Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”. Głównym celem tego konkursu jest poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego, a szczególnie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. 

W eliminacjach udział wzięły drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 7 w Giżycku. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwało jury składające się z policjantów Komendy Powiatowej Policji w Giżycku oraz przedstawicieli szkół biorących udział w konkursie.

Szkolne drużyny rywalizowały między sobą w konkurencjach sprawnościowych oraz teście teoretycznym z wiedzy o ruchu drogowym. Uczestnicy musieli pokonać rowerem tor przeszkód, a także zmierzyć się z testem wiedzy dotyczącym przepisów w ruchu drogowym.

21 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 1 w Giżycku odbędą się eliminacje powiatowe. Uczestnikom, którzy brali udział w eliminacjach miejskich, dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom. Życzymy również powodzenia drużynom, które będą brały udział na eliminacjach powiatowych.

(źródło: KPP Giżycko)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze