Miejska Biblioteka Publiczna w Giżycku od 1 grudnia zostaje ponownie otwarta. Na stronie Biblioteki pojawiła się także informacja o zasadach korzystania z Biblioteki w okresie pandemii.
Subskrybuj
0 komentarzy
najnowsze







