Memoriał Andrzeja Paszkiewicza [ZAPOWIEDŹ]

0

Mazurski Festiwal Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców od prawie dwóch dekad wpisany był w sierpniowy kalendarz imprez naszego miasta. W tym roku będzie trochę inaczej. Po tym, jak pod koniec zeszłego roku na wieczny spoczynek odszedł trener MTS Giżycko i twórca festiwalu, ś. p. Andrzej Paszkiewicz, rodzina podjęła decyzję o kontynuowaniu jego dzieła, jednakże pod zmienioną formą.

Memoriał Andrzeja Paszkiewicza – to wydarzenie, które ma być upamiętnieniem jego osoby, ale również propagowaniem pięknej dyscypliny sportowej jaką bez wątpienia jest piłka ręczna. Memoriał odbędzie się w dniach 21-25 sierpnia.

Do rywalizacji stanie ponad 30 zespołów, nie tylko z naszego kraju. Łącznie prawie 400 zawodników w różnych kategoriach wiekowych, będzie zmagało się na giżyckich boiskach. Mecze będzie można obserwować na obiektach sportowych: Hala MOSIR przy Szkole Podstawowej nr 4, Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 3, Boisko przy Szkole Podstawowej nr 1 oraz Boisko przy Zespole Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania i wspólnej zabawy. Zapewniamy moc niezapomnianych wrażeń i atrakcji, ponadto wiele niespodzianek i konkursów z nagrodami.

Patronat honorowy nad imprezą objęli:

  • Ministerstwo Sportu i Turystyki
  • Związek Piłki Ręcznej w Polsce
  • Burmistrz Miasta Giżycka
  • Starosta Giżycki
  • Wójt Gminy Giżycko

(info. organizatora) 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze