Meble drewniane – tradycja pielęgnowana z szacunkiem

0

Drewno jest bardzo uczciwym tworzywem. Zachowuje się tak, jak jest traktowane, poddaje się współpracy tylko wtedy, kiedy człowiek podchodzi do niego z szacunkiem. Tak też dzieje się w pracowni firmy Domdekor.

To twórcy wyróżniający się artystyczną duszą i miłością do natury. Specjalizują się w produkcji mebli drewnianych, które są najstarszymi elementami wyposażenia wnętrz. Na przełomie wieków przeszły ogromną metamorfozę. Dzisiaj występują w wersji minimalistycznej, z gładkim wykończeniem i bez zbędnych dekoracyjnych dodatków, jak też w klasycznej, z efektownymi frezami i z matowym ostatnim szlifem. Domdekor to już 20 lat współpracy z drewnem, zawsze skutecznej, z pożądanym efektem i z coraz szerszym gronem zaufanych i zadowolonych klientów.

Producent mebli drewnianych – naturalne piękno w czystej odsłonie

Firma Domdekor koncentruje się na dostarczaniu mebli, które zachwycają naturalnym pięknem, ale też gwarantują długowieczność bez widocznych śladów użytkowania. Do produkcji wykorzystuje solidne, wyselekcjonowane i certyfikowane drewno sosnowe i bukowe. Każdy mebel zostaje wykończony impregnatami, bejcami i lakierami, aby zapewnić mu odporność na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystny wpływ czynników z zewnątrz. To drewniane meble z duszą, w których drzemie temperament natury. Dostrzegalne jest to we wszystkich propozycjach Domdekor – meblach do sypialni, salonu, biura i przedpokoju. Z ogromną starannością projektuje i wykonuje m.in. łóżka, szafy, witryny i komody, a także biurka i szafki na buty. Dodatkowo w sprzedaży znajdują się wysokogatunkowe materace. Kompletna oferta producenta dostępna jest na stronie https://www.urokdrewna.pl/.

Artykuł Sponsorowany 

Reklama