McDonald’s i Majka Jeżowska w Giżycku

0

Multimedialna ekspozycja McDonald’s i koncert Majki Jeżowskiej już w ten weekend w Giżycku!

 Multimedialne show McDonald’s, koncert Majki Jeżowskiej oraz zespołów BEMY i Żuki już w ten weekend w Giżycku! W tym mieście McDonald’s rozpoczyna swoją trasę po mazurskich miejscowościach.

DSC_5170

 McDonald’s kontynuuje letnią trasę do popularnych, wakacyjnych miast. Po odwiedzeniu nadmorskich miejscowości, rozpoczyna tour po Mazurach. Już w najbliższy weekend firma zaprasza do Giżycka, gdzie oprócz multimedialnej ekspozycji pojawią się również muzyczne gwiazdy! W niedzielę 26 lipca na scenie ustawionej przy giżyckiej Plaży Miejskiej zagrają idolka wszystkich dzieci Majka Jeżowska, finaliści Must Be The Music: zespół BEMY!  oraz zespół Żuki z przebojami lat 70 i 80.

 Natomiast zarówno w sobotę, jak i w niedzielę będzie można zwiedzić innowacyjną ekspozycję McDonald’s zainstalowaną na platformie ciągniętej przez wielką amerykańską ciężarówkę. Dzięki interaktywnym instalacjom, jak gogle 3D czy multimedialny panel SpaceView, uczestnicy odbędą kilkunastominutową wycieczkę po wirtualnym świecie jakości. Na zakończenie pokazu wszyscy goście otrzymają zaproszenie na poczęstunek do ustawionej obok mobilnej restauracji McDonald’s.

McDonalds_Plakat

25 lipca zapraszamy do multimedialnej ekspozycji i food trucka, przy Plaży Miejskiej w godzinach 11:00 – 18:00

 26 lipca:

  • 12:00-22:00 – multimedialny pokaz McDonald’s
  • 17.00 – koncert Majki Jeżowskiej
  • 19.00 – zespół BEMY
  • 20.30 – zespół Żuki

 Wstęp na pokaz i koncerty jest bezpłatny!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze