Mazury Hip-Hop Festiwal świętuje XV-lecie! Znamy datę na 2016 rok!

0

MHHF ma już 15 lat! Organizatorzy najstarszej w Polsce plenerowej imprezy hiphopowej szykują specjalną jubileuszową odsłonę i do giżyckiej Twierdzy Boyen zapraszają w dniach 21-23 lipca 2016. W stolicy polskiego żeglarstwa będą na Was czekać nie tylko piękne okoliczności przyrody, ale przede wszystkim trzy dni wyśmienitych koncertów absolutnej czołówki polskiego rapu!

Od dziś można się już zapisywać na przyszłoroczne wydarzenie. Na fb ruszył oficjalny event, gdzie organizatorzy będą stopniowo ujawniać wszystkie, planowane na przyszły rok, atrakcje:

https://www.facebook.com/events/925328167503283

Wkrótce pierwsza odsłona line-upu, ale już dziś organizatorzy zapowiadają „kilkanaście niezapomnianych koncertów” czołówki polskiego hip-hopu oraz jubileuszową bitwę freestyle’owa o Twierdzę Boyen. Tradycyjnie rozdane zostaną też autorskie festiwalowe nagrody, czyli „Złote Felgi”. Już wkrótce poznamy pierwsze nominacje w kategoriach: „Całokształt Twórczości”, „Płyta Roku” oraz „Debiut Roku”.

Od dziś na oficjalnej stronie MHHF2016 można już zamawiać festiwalowe karnety. Do końca roku obowiązuje na nie rabat 10%  – wystarczy wpisać na stronie specjalny kod promocyjny: 12-28-12-31-r10%

http://www.mazuryhiphopfestiwal.pl/produkt/karnet/

Mazury Hip Hop Festiwal 2016 | Świętujemy XV-lecie!
21-23.07.2016 | Giżycko | Twierdza Boyen
Line-up: TBA

Bądź na bieżąco – subskrybuj festiwalowe social media:

MHHF fb: https://www.facebook.com/MazuryHipHopFestiwal
MHHF insta: https://www.instagram.com/mazuryhiphopfestiwal/
MHHF twitter: https://twitter.com/MHHFGizycko
MHHF youtube: https://www.youtube.com/user/MazuryHipHopFestiwal
snapchat: MHHFGizycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze