Mazury Hip Hop Festiwal 2021. PALUCH, BIAŁAS, RETO wystąpili w amfiteatrze Twierdzy Boyen!

2

W czwartek (15.07) rozpoczęła się XIX edycja Mazury Hip Hop Festiwal w Giżycku. Na scenie mogliśmy zobaczyć takich wykonawców jak Janusz Walczuk, Kukon, Reto, Sarius, Białas, Paluch. 

To było długo wyczekiwane wydarzenie. W ubiegłym roku impreza została odwołana ze względu na panujące obostrzenia. Jednak w czwartek, 15 lipca w końcu się udało. 

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 19.00 w amfiteatrze Twierdzy Boyen. Zainteresowanie koncertami było tak olbrzymie, że już przed wejściem na teren imprezy ustawiła się długa kolejka oczekujących osób. Publiczność pod sceną w większości stanowiły osoby młode. 

Fani hip hopu bawili się na Twierdzy Boyen przez kilka godzin. Dziś kolejny dzień imprezy. Podczas drugiego dnia festiwalu wystąpią O.S.T.R., Malik Montana, Bedoes, Chivas, Sobel, White 2115.

Wydarzenie poprowadzi freestyler Edzio wraz z DJ-em Abdoolem.

Festiwal potrwa do soboty, 17 lipca.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
WE

Te całe mhhf to żenada. Dzieci chodzą rozebrane, świecą cyckami. Ciekawe ile rodziców po takim wyjeździe córki musi wychować małego bąbelka z przypadku.

Taki tam

Szkoda że organizatorzy nie wpadli na pomysł wynajęcia ekipy sprzątającej sąsiednie osiedle po imprezowiczach – syf taki został że aż przykro