Mazury Hip-Hop Festiwal 2016 – szczegółowe info logistyczne FAQ

0

Poznaliśmy już pełny line-up Mazury Hip-Hop Festiwal 2016. Na 15 jubileuszowej odsłonie MHHF wystąpią: O.S.T.R., Tede, Sokół i Marysia Starosta, JWP/BC, Hemp Gru, Małpa, Tau, Kali, Sobota, VNM, Te-Tris, Quebonafide, Taco Hemingway, Miuosh oraz Mielzky. Trzydniowe święto hip-hopu w Giżycku potrwa od 21 do 23 lipca. Aby zwiększyć komfort pobytu wszystkich festiwalowiczów, organizatorzy przygotowali specjalny FAQ, czyli odpowiedzi na najważniejsze i najczęściej powtarzające się pytania.

 

  1. Jak dojechać do Giżycka?

Polecamy transport kolejowy lub autobusowy. Najlepiej dostać się do Olsztyna i tam skorzystać już z komunikacji lokalnej (pociągi InterRegio, PKS lub bus). Można też oczywiście przyjechać samochodem. Festiwalowe pole namiotowe przy Centralnym Ośrodku Sportu w Giżycku jest wyposażone w parking, który będą mogły użytkować osoby z wykupionym karnetem kempingowym.

 

  1. Gdzie najlepiej przenocować?

Zapraszamy na oficjalne pole namiotowe MHHF 2016 przy Centralnym Ośrodku Sportu w Giżycku, oddalone o zaledwie 300 m od terenu festiwalowego. Będzie tam dostęp do toalet i pryszniców. Na miejscu można też skorzystać z parkingu i dostępu do gniazdek sieciowych, np. w celu naładowania telefonu. Szczegółowe informacje na temat pola i rezerwacji miejsc znajdziecie na stronie:

http://www.mazuryhiphopfestiwal.pl/pole-namiotowe-mhhf-2016/

Pole namiotowe jest otwarte od czwartku 21 lipca od godz. 11:00 do niedzieli 24 lipca do godz. 12:00.

 

  1. Jak wygląda teren festiwalowy? Gdzie zlokalizowana jest główna scena i wejście?

Wystarczy, że zapoznacie się z poglądową mapką terenu Twierdzy Boyen. Są na niej zaznaczone: wejście na teren festiwalowy, kasa biletowa, punkt wymiany karnetów na opaski, punkt odbioru akredytacji prasowych, strefa handlowa, strefa gastronomiczna, toalety, punkt medyczny, mała oraz duża scena, a także widownia:

mapka

  1. Gdzie mogę wymienić swój karnet festiwalowy na opaskę?

Punkt wymiany karnetów na opaski (na których podstawie będziecie wpuszczani każdorazowo na teren festiwalowy) zlokalizowany jest przy głównym wejściu na teren festiwalowy Twierdzy Boyen. Prosimy pamiętajcie o odpowiednim zabezpieczeniu swoich karnetów. Niekompletne bilety z oderwanymi częściami perforacji nie będą przez nas honorowane.

 

  1. Czy na terenie festiwalowym będzie można używać karty płatniczej?

Karta debetowa lub kredytowa nie jest preferowanym środkiem płatniczym na terenie festiwalowym. Zalecamy zatem przygotowanie sobie wcześniej odpowiedniej sumy gotówki, która pozwoli Wam swobodnie dokonywać wszystkich niezbędnych płatności w strefie gastronomicznej czy handlowej.

 

  1. Ile scen będzie funkcjonować podczas Mazury Hip-Hop Festiwal 2016?

Oprócz głównej sceny koncertowej MHHF 2016, na której odbędą się wszystkie koncerty headlinerów festiwalu, działać też będzie mała scena. Jej rezydentami są Rufin MC i DJ Beredson, a odbędą się na niej m.in. eliminacje Wielkiej Bitwy Freestyle’owej o Twierdzę Boyen. Pozostałe aktywności małej sceny festiwalowej ujawnimy bliżej daty rozpoczęcia imprezy.

 

  1. Co będzie można kupić w festiwalowej strefie handlowej?

W strefie handlowej będą m.in. stoiska popularnych marek hiphopowych, labeli oraz sklepów płytowych, a także gadżety związane z jubileuszową 15 odsłoną MHHF 2016. Znajdziecie tam m.in. oficjalne festiwalowe tiszerty.

 

  1. Gdzie mogę kupić swój karnet na Mazury Hip-Hop Festiwal 2016?

Karnet (zarówno jedno jak i trzydniowy) będzie można oczywiście zakupić w kasie przy głównym wejściu na teren festiwalowy. W przedsprzedaży jest on też wciąż dostępny na naszej stronie internetowej:

http://www.mazuryhiphopfestiwal.pl/sklep/

A także za pośrednictwem serwisów: Ticketpro, Ebilet, Biletin, Biletomat, Biletyna ,Kupbilecik i Bilety24. W sprzedaży stacjonarnej znajdziecie go w następujących punktach:

 

EŁK

Sklep Slam City – ul. Wojska Polskiego 43 A

GIŻYCKO

IT – ul. Wyzwolenia 2

Centrum Podróży – ul. Dąbrowskiego 3

Ośrodek AZS Wilkasy

Kantyna Boyen – Twierdza Boyen

KĘTRZYN

Biuro Podróży – Pl. Piłsudskiego 12

MIKOŁAJKI

IT – Wolności 3

MRĄGOWO

M.A.T. – ul. Ratuszowa 5

OLSZTYN

Sklep Remedium – ul. Kołłątaja 2

PISZ

Dom Kultury pl. Daszyńskiego 16

RUCIANE-NIDA

IT – ul. Dworcowa 14

WARSZAWA

Sklep Serum, C.H. „Land” – lok. 114 – ul. Wałbrzyska 11

WĘGORZEWO

W.C.K. – ul. Bema 14

Wraz z Agencją Domino zapraszamy też na oficjalne i ekskluzywne Before Party na pokładzie rejsowego statku, które odbędzie się we środę 20 lipca:

https://www.facebook.com/events/1347374095279942

Serdecznie zapraszamy też wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie na projekt i wykonanie muralu w Giżycku. Zgłoszenia można wysyłać jeszcze tylko do 18 lipca. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1200 zł:

http://www.gizycko.pl/trzecia-odslona-konkursu-na-mural-w-gizycku.html

Warto też wziąć udział w oficjalnej konferencji prasowej organizatorów MHHF 2016, która odbędzie się we czwartek 21 lipca o godz. 13:00 w Ekomarinie Giżycko (ul. Dąbrowskiego 14). Zapraszamy przedstawicieli wszystkich zainteresowanych tematem mediów, a także tych, którzy chcą się dowiedzieć więcej na temat wydarzenia.

Mazury Hip Hop Festiwal 2016 | Świętujemy XV-lecie!

21-23.07.2016 | Giżycko | Twierdza Boyen

Line-up: O.S.T.R. | Tede | Sokół i Marysia Starosta | JWP/BC | Hemp Gru | Małpa | Quebonafide | Tau | Te-Tris | Kali | Sobota | VNM | Miuosh | Taco Hemingway | Mielzky

Bądź na bieżąco – subskrybuj festiwalowe social media:

 

MHHF fb: https://www.facebook.com/MazuryHipHopFestiwal

MHHF insta: https://www.instagram.com/mazuryhiphopfestiwal/

MHHF twitter: https://twitter.com/MHHFGizycko

MHHF youtube: https://www.youtube.com/user/MazuryHipHopFestiwal

snapchat: MHHFGizycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze