Podczas trzydniowej, weekendowej imprezy można będzie zapoznać się z najnowszą ofertą śródlądowych producentów sprzętu wodnego.

Mazurskie Targi Sportów Wodnych – 8-10 września 2017, Stanica Wodna „Stranda”-Pierkunowo 36.

Prezentowane będą premierowe egzemplarze jachtów przygotowane do wystawienia w tradycyjnych halach targowych w Łodzi, Berlinie, Hamburgu czy w Düsseldorfie. W gminie Giżycko można je nie tylko zobaczyć, ale i przetestować na wodzie! Oprócz jachtów i łodzi motorowych prezentowane są łódki wiosłowe i kajaki, są stoiska z silnikami, osprzętem, można zamówić uszycie pokrowca lub żagli, przetestować także działanie chemii, zapoznać się z nowościami dotyczącymi ogrzewania jachtowego, kupić na wyprzedaży nowe akcesoria czy aktualną kolekcję odzieży żeglarskiej.

Mazurskie Targi Sportów Wodnych w Pierkunowie połączone są z posezonową giełdą jachtów i sprzętu wodnego. Istnieje możliwość zamówienia fachowej oceny rzeczoznawcy. Oprócz wystawionych jachtów wystawcy dysponują jachtami przeznaczonymi na sprzedaż także w innych mazurskich portach. Wystarczy wybrać interesujący nas jacht oraz umówić się ze sprzedającym na oględziny.

UWAGA KONKURS: Tradycyjnie podczas targów odwiedzający będą mieli możliwość nagrodzenia najlepszego ich zdaniem jachtu w czterech kategoriach: jacht żaglowy, łódź motorowa, houseboat oraz nagroda specjalna. Każdy otrzyma przy wejściu kupon, który po wypełnieniu należy umieścić w urnie przy wyjściu głównym. Wśród biorących udział w konkursie zostaną wylosowane nagrody.

PROGRAM TARGÓW:
Piątek – 8 września 2017
* godz. 14:00-18:00 – stoiska dostępne dla zwiedzających
* godz. 18:00 – wieczór w tawernie.
* godz. 18:00-23:00 – koncert szantowy
Sobota – 9 września 2017
* godz. 10:00-18:00 – stoiska dostępne dla zwiedzających
* godz. 12:00 – uroczyste otwarcie Mazurskich Targów Sportów Wodnych
* godz. 12:00-18:00 – imprezy towarzyszące, m.in. pokazy, prezentacje itp.
* godz. 18:00-23:00 – koncert szantowy
* godz. 18:00 – wieczór w tawernie.
 Niedziela – 10 września 2017
* godz. 10:00-15:00 – stoiska dostępne dla zwiedzających
* godz. 15:00 – zakończenie targów

Impreza pod patronatem Wójta Gminy Giżycko Marka Jasudowicza.

Urząd Gminy Giżycko (ugg.pl)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze