Market PSB Mrówka w Giżycku oficjalnie otwarty [ZDJĘCIA]

4
fot. Piotr Tomasz Suchta

W sobotę (5 sierpnia) oficjalnie otwarty został nowy market PSB Mrówka w Giżycku. 

Od dzisiejszego poranka można już korzystać z oferty PSB Mrówka w Giżycku. Z okazji oficjalnego otwarcia sklepu organizatorzy przygotowali niezwykłą loterię paragonową, w której do wygrania jest m.in. telewizor 60 cali i Thermomix. 

Zaopatrzenie marketu robi duże wrażenie. Kupujący znajdą tutaj zarówno wyposażenie łazienek, kuchni, oświetlenie, artykuły gospodarstwa domowego, jak i dodatki dekoracyjne, a także sprzęty potrzebne do utrzymania ogrodu i rośliny.

Nowy market zlokalizowany jest przy ul. Suwalskiej 27. Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 20:00, a w soboty od 8:00 do 20:00.

Zobaczcie zdjęcia z otwarcia. 

(PTS)

(kliknij w zdjęcie, aby powiększyć)

 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Mieszkaniec

Bóg zapłać

Giżycczanin

Jakiś nowy zwyczaj w naszym mieście? Żeby burmistrz uroczyście otwierał market budowlany? A co to jest jakiś obiekt użyteczności publicznej? Na żłobek czy przedszkole to raczej nie wygląda. Jak widać, tam gdzie jakis obiektyw to naszego włodarza zabraknąć nie może. Czekamy na przecięcie wstęgi przy kolejnym kebabie lub nowej Ropusze. Cyrk jakiś…

tak to widze

A jaka to nowość, że burmistrz, wójt czy inna władza uczestniczy w otwarciu tak dużej inwestycji na terenie miasta? Chyba, że w takim zaścianku jak Giżycko. W innych miastach to standard, nawet więcej, wypada, żeby władze miasta było zaproszone na otwarcie nowej inwestycji i miały dobre relacje z inwestorem.

Mieszkaniec

Ooooo chocho….
Naprawdę nowa inwestycja…..
Niezbędna do funkcjonowania miasta. A ile nowych miejsc pracy…
Same zalety i korzyści

Nie słyszałem o takich praktykach nie widziałem takich standardów.
No chyba że w Gizycku.
Szkoda że burmistrz nie widzi jakie braki są w szkołach i brak jest nauczycieli.