Marihuana, amfetamina, grzyby halucynogenne. Policjanci znaleźli w mieszkaniu ponad 600 gramów narkotyków

2

Do 10 lat więzienia grozi mężczyźnie, u którego w mieszkaniu na terenie powiatu giżyckiego policjanci zabezpieczyli niemal 630 gramów narkotyków i sprzęt służący do porcjowania nielegalnych substancji. 

Namierzenie i zatrzymanie mężczyzny było możliwe dzięki wielotygodniowej pracy operacyjnej, jaką wykonano w związku z tą sprawą. Jej zwieńczeniem było zatrzymanie mężczyzny w jednym z mieszkań na terenie powiatu. Mężczyzna był zdziwiony wizytą funkcjonariuszy, jednak nie stawiał oporu. W mieszkaniu policjanci znaleźli blisko 630 gramów narkotyków wśród nich: 180 gramów marihuany, 300 gramów amfetaminy i 150 gramów grzybów halucynogennych. Zabezpieczyli również rzeczy służące do porcjowania narkotyków m.in. woreczki strunowe, wagę oraz pieniądze – przekazują giżyccy policjanci. 

Mieszkaniec powiatu został zatrzymany i przewieziony do giżyckiej komendy, gdzie trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Dzień później usłyszał zarzuty w myśl ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Na czas prowadzonego postępowania prokurator zadecydował o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci poręczenia majątkowego.

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków zatrzymanemu mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Źródło: KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Byloomnieglosno

Coooo ? Za kaucja ? Ciekawe, przytakiej ilości to gumowe ucho. Strzela lepiej gościu z chrząstki niz ak47 łuskami pod nogi

westt

Za morderstwo dają mniej! Taka to „polska tekturowa” sprawiedliwość.