Mamry rozegrały kolejny sparing. Tym razem remis z drużyną z Dobrego Miasta

0

Piłkarze giżyckich Mamr rozegrali w sobotę kolejny mecz sparingowy. Podopieczni trenera Przemysława Łapińskiego zremisowali z DKS DOBRE MIASTO 1:1.

5 lutego o godzinie 11:00 na boisku Centralnego Ośrodka Sportu w Giżycku rozpoczął się mecz pomiędzy GKS Mamry Giżycko, a drużyną z Dobrego Miasta. Po rundzie jesiennej sezonu 2021/2022 piłkarze DKS-u grający w IV lidzie WMZPN, z dorobkiem 21 punktów zajmują 9. miejsce w tabeli.

Pierwszy kwadrans spotkania upłynął na wyrównanej grze. W 17 minucie goście zdołali objąć prowadzenie. Po akcji prawą stroną boiska zawodnik gości zbyt łatwo poradził sobie z naszą obroną, a następnie podał do swojego kolegi z drużyny, który strzałem po „długim słupku” zmieścił piłkę w naszej siatce.

W 38 minucie Kevni N’ACHO (trzecia bramka w meczach sparingowych) posłał futbolówkę obok bramkarza rywali i wyrównał wynik meczu.

W trakcie przerwy trener Mamr dokonał trzech zmian, które miały odwróciły przebieg gry, ale niestety wynik i gra spotkania nie uległy zmianie.

Mecz nie stał na najwyższym poziomie. Trenerzy obu drużyn chcieli sprawdzić umiejętności nowych zawodników, świeżo pozyskanych w Mamrach: Kevina N’CHO i Fabiana CO, oraz sprawdzić zawodników testowanych.

Niestety w sparingu nie mógł zagrać kapitan giżyckiej drużyny Łukasz Broź oraz Michał Sobieski, którzy leczą kontuzje.

GKS MAMRY – DKS DOBRE MIASTO 1-1 (1-1)

Bramka: Kevin N’cho

MAMRY skład: SOBIESKI Michał – KURIATA Wojciech, KUCHARSKI Adrian, ZAWODNIK TESTOWANY, WASZCZYN Michał, CO Fabio (ZAK Patryk ), ŁAPIŃSKI Szymon, MROCZKOWSKI Arkadiusz, RUTKOWSKI Mariusz (BUCIO Mariusz), N’CHO Kevni, ZAWODNIK TESTOWANY (WISZNEWSKI Krystian).

Następny mecz kontrolny GieKSa zagra z Mrągovią Mrągowo już w najbliższą sobotę 12 lutego. Początek spotkania o godzinie 12:30 na boisku COP OPO Giżycko.

(informacja: GKS Mamry Giżycko)