Mamry Music Festival to także szansa dla młodych artystów, dopiero próbujących swych sił w trudnej sztuce EDM.

Po raz trzeci startuje konkurs dla młodych DJ. Przypomnijmy, że w latach ubiegłych laureatami byli DJ EXATION i DJ KOSTEK. DJ CONTEST to złożony z 3 etapów konkurs dla DJ’ów z całej Polski chcących pokazać się szerszej publiczności.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy nagrać set o długości 15-30 minut i przesłać go wraz z wypełnionym zgłoszeniem. Więcej informacji na https://mamrymusic.pl/djcontest. Udział w konkursie daję szansę na występ na dużej scenie MMF jeszcze w tym roku.

Mamry Music Festival to trzecia edycja imprezy z muzyką w stylu EMD w tle. Na festiwalu wystąpią: GROMEE, MELO.KIDS., DIRTY RUSH & GREGOR ES, NINA SUERTE,  TIDDEY, V VALDI, EXATION, PAFF DEE, CESARE &Tassmański, MATT5KI.

Organizatorzy Mamry Music Festival przygotowali na przyszłoroczną edycję wielką niespodziankę. Razem z Partnerem, Agencją Marketingowo-Reklamową “LIDER” Sp. z o.o z Elbląga, zorganizują w ramach Mamry Music  Festival Finał  Bursztynowej Miss Polski. Na węgorzewski finał przyjadą laureatki (zdobywczynie pierwszych trzech miejsc) z eliminacji w 4 miejscowości nadmorskich. Szczegóły wyborów na http://www.bursztynowamiss

Organizatorzy Mamry Music Festiwal postanowili szerzej wesprzeć węgorzewskiego partnera – STOWARZYSZENIE POMAGAM BO LUBIĘ. Organizatorzy postanowili, że 5% brutto z każdego biletu zostanie przeznaczone na wsparcie osób niepełnosprawnych z terenu powiatu węgorzewskiego.

Od 4 listopada rozpoczęła się sprzedaż biletów poprzez stronę internetową www.mamrymusic.pl oraz poprzez sieć EBILET.

MAMRY MUSIC FESTIVAL odbędzie się 8 sierpnia 2020r. w Węgorzewie na Plaży Mamry. To kolejna edycja imprezy dla fanów muzyki EDM. MMF to kontynuacja  wcześniejszej imprezy organizowanej w latach 2018-19.

Już wkrótce kolejne informacje!

ORGANIZATOR: WSSK WĘGORAPA

STRONA WWWwww.mamrymusic.pl

OFICJALNY PROFIL NA FB: https://facebook.com/mamrymusic

OFICJALNY PROFIL NA ISTAGRAMIE: mamrymusicfestival

PATRONI: Radio 5,  Radio Eska Olsztyn, FTB, muno.pl, Radio Party, DobreImprezy, clubbers.pl,Portal mprezowy, CubeStage, Dj’s Magazine, Shining Beats, Pulsstacja FM, HouseMafia, Essential Music, Telewizja KTK, MiastoWęgorzewo, CP Media, portalemiejskie: Teraz Gołdap , Mrągowo24 Info, Giżycko Info, InfoPisz, NaszKętrzyn.

BIURO ORGANIZACYJNE

11-600 WĘGORZEWO  ul. Bema 7, 

 Tel/faks  261 337 191, 

mamrymusic@wsskwegorapa.pl

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze