Mamry Giżycko – Mrągowia Mrągowo 4:0 w meczu sparingowym

0

Występujący w III lidze piłkarze Mamr Giżycko pewnie pokonali niżej notowaną Mrągowię Mrągowo 4:0. Sparing odbył się w sobotę 12 lutego na boisku COS OPO Giżycko. Dla podopiecznych trenera Przemysława Łapińskiego było to piąte zimowe spotkanie kontrolne.

Gra drużyn w pierwszej połowie była wyrównana, ale to piłkarze Mamr schodzili na przerwę z jednobramkową przewagą, a wynik całego spotkania otworzył w 45. minucie Krystian Wiszniewski.

Druga połowa sparingowego meczu to już zdecydowana przewaga GieKSy. Po zmianie stron na 2:0 podwyższył ponownie Krystian Wiszniewski, natomiast autorami kolejnych dwóch trafień byli Kevin N’Cho i Fabio CO. Gospodarze mogli wygrać znacznie wyżej, jednak nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji w drugiej połowie.

Trener Przemysław Łapiński w spotkaniu z Mrągowią nie mógł skorzystać z n/w zawodników: Adriana Kucharskiego, Macieja Woźniaka, Krystiana Sadochy, Mateusza Skonieczki  – kontuzje i Wojciecha Kuriaty – sprawy służbowe.

MAMRY – MRAGOVIA 4-0 (1-0)

Bramka: 2 x Wiszniewski, Kevin N’Cho, Fabio CO.

Mamry skład: Michał Sobieski- Michał Śwderski ( Fabio Co),Błażej Drężek (Mariusz Rutkowski), Łukasz Broź (Kevin N’Cho), Rafał Raiński, Paweł Drażba (Patryk Żak),Szymon Łapiński, Arkadiusz Mroczkowski, Owen Edosomwan, zawodnik testowany (Mariusz Bucio), zawodnik testowany (Krystian Wiszniewski)

Giżyczanie w najbliższą środę (16 lutego) zagrają kolejny pojedynek sparingowy. Rywalem MAMR będzie czwartoligowa GEDANIA Gdańsk, której trenerem jest giżyczanin Krystian Ryczkowski (także były trener naszej drużyny). Drużyna gości (z aspiracjami trzecioligowymi) zajmuje po rundzie jesiennej drugie miejsce (jeden mecz zaległy i 36 pkt.) w IV liga RWS Investment Group 2021/2022, grupa: pomorska. Mecz zaplanowano na godzinę 18:00 w COS OPO Giżycko.