Małżeńska awantura w Giżycku. Żona zraniła męża nożem

1

Zarzut ciężkiego uszczerbku na zdrowiu usłyszała mieszkanka Giżycka, która 2-krotnie zraniła nożem swojego męża. Wobec 68-latki prokurator zastosował policyjny dozór oraz nakaz opuszczenia mieszkania. 

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, 8 września br. w jednym z mieszkań w Giżycku. Oficer dyżurny giżyckiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że kobieta zraniła nożem swojego męża. Patrol policji, który pojechała na miejsce zdarzenia potwierdził informacje. W mieszkaniu była 68-latka i jej mąż. Z ustaleń wynika, że kobieta będąc pod wpływem alkoholu, podczas awantury z mężem, zadała mu dwa ciosy nożem, powodując u niego rany w okolicy nadbrzusza.

Mężczyzna trafił do szpitala w Giżycku, a 68-latka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Usłyszała zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Na czas prawidłowego toku postępowania, prokurator zastosował wobec kobiety policyjny dozór ze stawiennictwem 2 razy w tygodniu w Komendzie Powiatowej Policji w Giżycku oraz nakaz opuszczenia mieszkania.

Za przestępstwo spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Giżycko ich/in

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
sąsiad

rodzina meneli