„Majówka nad Jeziorem Ryńskim” za nami (zdjęcia)

0

Za nami pierwsze w tym roku wydarzenie plenerowe, jakim była „Majówka nad Jeziorem Ryńskim”.

Pierwsza niedziela maja w Rynie wypełniona była współzawodnictwem i atrakcjami dla całych rodzin. Dmuchańce, planszówki, wspólne czytanie bajek i plastyczne wariacje z Biblioteką Publiczną w Rynie, a także zagroda z alpakami sprawiły, że nabrzeże Jeziora Ryńskiego wypełnione było po brzegi ludźmi, którzy o godz. 14:00 przenieśli się do amfiteatru na koncert Zespołu ojTam.

Odbyły się także Regaty wioślarskie (kajakarskie) o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ryn, w których udział wzięło 6 dwuosobowych załóg. I miejsce zajęła drużyna: Zbigniew Wołczek i Jakub Wołczek, II miejsce: Adam Majgier, Krzysztof Cybul, III miejsce: Jacek Banaszkiewicz, Piotr Wicha, tuż poza podium znalazły się drużyny: Ewa Jocz i Barbara Wołczek, Beata Karpińska i Aleksandra Karpińska oraz Artur Pruszyński i Patryk Marciniak. Serdecznie gratulujemy wszystkim drużynom. Sędzią głównym był Pan Mirosław Kowalski.

Pragniemy serdecznie podziękować za wsparcie i nieocenioną pomoc: Ochotniczej Straży Pożarnej w Rynie, Panu Mirosławowi Kowalskiemu, Panu Juliuszowi Leczyckiemu (Ekomarina Ryn), Panu Zenonowi Oparowi (Międzyszkolna Baza Sportów Wodnych Zofiówka w Rynie).

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

(kliknij w zdjęcie aby powiększyć)

(Regionalny Park Edukacji Kultury i Turystyki w Rynie)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze