Lód zarwał się pod mężczyzną na jeziorze Kisajno

1

Lód zarwał się pod mężczyzną na jeziorze Kisajno. Na miejscu interweniowali nurkowie ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno Nurkowego z Giżycka.

Służby ratownicze informację o zdarzeniu otrzymały w sobotę rano.

Dziś o godzinie 8:25 dyspozytor w CKRW Giżycko przyjął zgłoszenie o mężczyźnie, pod którym zarwał się lód na zat. Tracz na jeziorze Kisajno. Po przybyciu na miejsce okazało się, że poszkodowany znajduje się pod lodem– przekazuje Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe 

Do zdarzenia zadysponowano także zastępy JRG Giżycko oraz Wojskową Straż Pożarną. Miejsce, w którym lód załamał się pod mężczyzną, wskazali strażakom świadkowie zdarzenia. 

Po około 10 minutch po wprowadzeniu nurków MSW ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Giżycka udało się namierzyć osobę poszkodowaną- dodają strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Giżycku

Poszkodowanego przekazano Zespołowi Ratownictwa Medycznego. 

fot. zmiana I KP PSP Giżycko
fot. zmiana I KP PSP Giżycko
fot. zmiana I KP PSP Giżycko
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Kamixxx xpreeess

I o czym to świadczy? – wysoki iloraz inteligencji? – wchodzić na lód gdy nie ma jego. Pomyślcie zanim postawicie na nogi cały sztab służb. Uruchom wyobraźnię i pomyśl zanim stanie się tragedia, chyba że chcesz żeby stało się zło.