Letnia trasa Krzysztofa Zalewskiego

0

Krzysztof Zalewski rozpoczyna swoją letnią trasę. Artysta wystąpi m.in. w Świnoujściu, Giżycku, czy Ostródzie. Bilety do nabycia od 1 lipca (środa) na stronie www.adria-art.pl .Uwaga! liczba miejsc, w związku z wprowadzonymi przez rząd obostrzeniami jest ograniczona.

Krzysztof Zalewski swoją nieposkromioną sceniczną energię czerpie z kontaktów z publicznością. Teraz, po kilku miesiącach przerwy od grania na żywo, nie może się już doczekać kolejnych koncertów. Nowy singiel, „Tylko nocą”, udowadnia, że artysta jest w świetnej formie, i zapowiada lato pełne tańca! Jego albumy „Zelig” i „Złoto” wymykają się prostym kategoriom. Fani Zalewskiego pokochali oba te krążki. Docenili je również krytycy.

Na kolejną płytę artysta kazał czekać aż cztery lata. To właśnie ten album zwiastuje singiel „Tylko nocą”, w którym muzyk przy elektronicznych brzmieniach i mocnym basie zaprasza do tańca.O tym, czego Zalewski potrafi dokonać na scenie, przekonała się publiczność jego kultowego one-man show. W jego trakcie samodzielnie wykonywał skomplikowane aranżacje utworów ze swojego debiutanckiego krążka. Po takiej muzycznej uczcie aż strach pomyśleć, na co go stać, kiedy na scenie towarzyszy mu zespół. Nagrodzony Fryderykiem „Początek” – utwór, który Zalewski stworzył wspólnie z Dawidem Podsiadło – był hitem lata 2018. Czy w tym roku na wakacyjnych imprezach będziemy tańczyć do „Tylko nocą”? Najlepiej przekonać się o tym, idąc na jeden z letnich koncertów artysty.

Koncerty odbędą się w Kołobrzegu (30.07), Świnoujściu (31.07), Giżycku (14.08), Ostródzie (15.08), Kielcach (16.08) i Płocku ( 22.08).

Ceny biletów wahają się od 60 do 130 zł.

Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona. Wszystkie wydarzenia będą przygotowane zgodnie z wytycznymi rządu. Na koncertach zachowane zostaną odpowiednie odległości i pojawią się płyny dezynfekujące. Każdy z uczestników będzie zobowiązany do zakrycia ust i nosa. Dodatkowo od uczestników zbierane będą oświadczenia o stanie zdrowia.

info. prasowa 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze