Letni wypoczynek 2022. Szybko zapisz dziecko, aby później nie żałować

0

Coraz więcej słonecznych i ciepłych dni to oznaka, że już niebawem uczniowie udadzą się na swoje upragnione, dwumiesięczne wakacje. Część z nich wyjedzie na kolonie lub z rodzicami na wczasy, inni odwiedzą bliskich, aby z nimi spędzić urocze chwile, zdecydowana większość jednak pozostanie w domach.

I to właśnie do nich pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Wilkasach kierują atrakcyjną ofertę różnorodnych i interesujących zajęć letnich. Łącznie przez cztery tygodnie (dwa dwutygodniowe turnusy) na ich uczestników czekają gry i zabawy edukacyjne, wycieczki m.in. do Ełku, Kadzidłowa i Okrągłego, warsztaty, kino oraz Park Wodny Wilkasy.

Ze względu na ograniczoną do 25 osób łączną liczbę miejsc (wyłącznie dzieci zameldowane na terenie gminy Giżycko bądź uczące się w szkołach gminnych) prosimy rodziców o szybkie zgłaszanie swoich pociech przez wypełnienie załączonego poniżej formularza i dostarczenie go do recepcji Parku Wodnego (tel. +48 533 330-993).

Zgłoszenia nie będą uznane bez jednoczesnego wniesienia opłaty w wysokości 200 zł za turnus. Termin zgłoszeń upływa 23 czerwca 2022 (I turnus) i 26 lipca 2022 (II turnus)ZAPRASZAMY!

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania

(źródło: Urząd Gminy Giżycko)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze