Lekcja hotelarstwa w hotelu St. Bruno

0

W ramach realizacji lekcji, dnia 13 września, grupa hotelarzy z klasy 1BT Zespół Szkół Zawodowych w Giżycku przeprowadziła zajęcia w hotelu St. Bruno. Absolwent ZSZ w Giżycku, obecny pracownik Hotelu St. Bruno – manager doświadczeń gości, Kamil Świderski, zapoznał przyszłych hotelarzy ze schematem organizacyjnym całego obiektu w środku i na zewnątrz.

Na wstępie na grupę w sali konferencyjnej czekała niespodzianka w postaci poczęstunku, przygotowanego przez Panią kierownik restauracji. Kamil przedstawił prezentację opowiadającą o historii hotelu oraz zapoznał uczniów z głównymi zasadami pracy hotelarza.

Młodzież zwiedziła główne części obiektu, a w szczególności pokoje: dwuosobowy Twin, dwuosobowy Superior i dwa apartamenty: Prezydencki i Royal. W restauracji La Bibliotheque uczniowie spotykali się z kierownictwem gastronomi, które zachęcało młodzież do współpracy w przyszłości.

Nie zabrakło zabawy w pokojach dla dzieci oraz na siłowni. Zwiedzanie zakończyło się wizytą w dziale spa i wellnes. Lekcja na żywo w hotelu pokazała jak ciekawy może być zawód hotelarza, w którym kształcona jest młodzież Zespołu Szkół Zawodowych w Giżycku.

Opiekun wycieczki – Marzena Dyndul

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze