Laureatki konkursu „Zachowaj Trzeźwy Umysł” 2020

0

Z przyjemnością informujemy, że wśród laureatów ogólnopolskiej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2020 r. zostały dwie uczennice Szkoły Podstawowej nr 3 w Giżycku: Emilia Ościak i Wiktoria Półtorak.

Wzięły one udział w konkursie plastyczno-literackim. Zadaniem uczestnika konkursu „Wehikuł czasu. Mój najszczęśliwszy dzień!” było  wykonanie pracy plastycznej lub literackiej, prezentującą dowolny dzień z przeszłości lub przyszłości, który według wyobraźni i kreatywności uczestnika konkursu był wyjątkowy (spotkanie, miejsce, osoba).

Laureatki otrzymały nagrody i dyplomy z rąk dyrektora Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej Ewy Ostrowskiej, która jest lokalnym koordynatorem kampanii w Giżycku. W spotkaniu uczestniczyli rodzice nagrodzonych oraz pedagog Paulina Szachniuk-Albowicz, która promuje wartości kampanii w Szkole Podstawowej nr 3.

Z biura organizatora kampanii dotarły także Złote Certyfikaty dla Miasta Giżycka, Burmistrza Wojciecha Karola Iwaszkiewicza i Dyrektor Ewy Ostrowskiej. Certyfikat otrzymały także pani Paulina Szachniuk-Albowicz i Szkoła Podstawowa nr 3. Certyfikaty te są wyrazem specjalnego podziękowania za pomoc i wsparcie organizacyjne podczas jubileuszowej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł realizowanej pod hasłem „Dorastamy asertywnie”.

Kampania organizowana była pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Sportu. W roku 2021 planowane jest przystąpienie do tegorocznej edycji, do której tradycyjnie zaproszone zostaną wszystkie giżyckie szkoły. Zachęcamy do uczestnictwa.

Ewa Ostrowska
Dyrektor Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze