Laureaci konkursu „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

0

„Zachowaj Trzeźwy Umysł” to kampania, w której Miasto Giżycko i Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej uczestniczy od wielu lat.

Jednym z elementów kampanii są konkursy kierowane do uczniów szkół. Z przyjemnością informujemy, że wśród laureatów ogólnopolskiej kampanii znalazło się 10 uczniów i absolwentów Szkoły Podstawowej nr 2 w Giżycku: Hanna Chojnowska Kinga Bujniak, Daniel Radzewicz, Michał Wojciechowski, Hanna Kędzierska, Małgorzata Włodarczyk (nagrody w dwóch konkursach), Nikola Doszyn, Amelia Ozygała, Alicja Burnos, Lena Szpilka.

Uczniowie wykonali prace w konkursie plastyczno-literackim „Nie czas na nudę”.

Dyplomy i nagrody książkowe wręczyli laureatom podczas uroczystego apelu szkolnego Wojciech Karol Iwaszkiewicz – Burmistrz Giżycka, Cezary Piórkowski – Z-ca Burmistrza i Ewa Ostrowska – Dyrektor Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej, koordynatorka kampanii w Giżycku.

Specjalny dyplom gratulacyjny przekazano pani dyrektor Szkoły Marioli Szerenos, która przekazała też podziękowania za przygotowanie uczniów do konkursu pani Iwonie Skrzekut. Absolwenci szkoły otrzymają nagrody bezpośrednio w CPUIS.

Serdecznie gratulujemy laureatom!

Źródło, fot.: CPUIS

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze