Laureaci konkursu na plakat profilaktyczny do kalendarza CPUIS na rok 2022

0

12  stycznia 2022 r. w Świetlicy Socjoterapeutycznej odbyła się uroczystość, podczas której nagrodzono laureatów konkursu na plakat profilaktyczny organizowany przez Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku.  

Do konkursu przystąpiło 50 uczestników w dwóch kategoriach wiekowych z następujących szkół i  placówek: SP 1, SP 2, SP 3, SP 4, SP 7, MOS, SOSW, ZSKŚiA, ZSEiI. Zadaniem uczestników było wykonanie plakatu profilaktycznego, który był oceniany pod względem zawartości merytorycznej, kreatywności, oryginalności, pomysłowości i formy estetycznej pracy.

Prace oceniało jury w składzie: Ewa Ostrowska (dyrektor CPUIS), Janina Knap (artysta plastyk), Małgorzata Berdyga (terapeuta)  i Ewa Kolankiewicz (CPUIS). Jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria szkoły podstawowe:

I miejsce – Sandra Szablińska , SP nr 1

II miejsce – Bartosz Staniszewski, MOS

III miejsce – Hanna Kwiatkowska, SP nr 3

Wyróżnienia: Hubert Metka (SP nr 7) , Dorota Metka (SP nr 7), Edyta Sieniuć (SP1) , Julia Ulikowska (SOSW)

Kategoria szkoły ponadpodstawowe  oraz średnie:

I miejsce – Magdalena Duda (ZSKŚiA)

II miejsce – Natalia Narwojsz (ZSEiI)

ex aequo III miejsce – Gabriela Fok (ZSKŚiA), Julia Czerech (ZSKŚiA)

Wyróżnienia: Oliwia Zielińska (ZSKŚiA), Patrycja Wójcik (ZSKŚiA), Oliwia Dubowska (ZSKŚiA), Julia Haliasz (ZSKŚiA)

Laureaci otrzymali nagrody i dyplomy, a nagrodzone prace znalazły się w kalendarzu profilaktycznym CPUIS na rok 2022.

Jak oceniło jury, poziom tej edycji konkursu był bardzo wysoki, na uwagę zasługują nowe tematy, na które zwróciła młodzież – zakupoholizm i uzależnienie od tatuaży.

Organizatorzy serdecznie gratulują laureatom. Dziękują także pedagogom i nauczycielom, którzy rozpropagowali konkurs na terenie szkół, a w szczególności paniom Paulinie Szachniuk-Albowicz, Ewie Kowalczyk, Małgorzacie Gawryckiej, Ewelinie Więckowskiej-Miara, Katarzynie Kwiatkowskiej, Joannie Dycha, Patrycji Młyniec i Annie Żukowskiej.

Kalendarze profilaktyczne dostępne są nieodpłatnie w Świetlicy Socjoterapeutycznej, ul. Sikorskiego 3 b w Giżycku. Można odbierać w godz. 8.00 – 18.00 w dni robocze. Zapraszamy przedstawicieli oświaty, instytucji pomocowych, ale także wszystkie osoby, dla których ważne są treści profilaktyczne.

(informacja: CPUIS Giżycko)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze