Koronawirus. 21 nowych zakażeń w regionie. Zmarła kolejna osoba

4

Urząd Wojewódzki w Olsztynie poinformował o 21 nowych zakażonych osobach w województwie Warmińsko-Mazurskim. 

Są to mieszkańcy powiatów olsztyński: dwie młode kobiety, dwie kobiety w średnim wieku, starsza kobieta, szczycieński: młody mężczyzna, dwie kobiety w średnim wieku, starszy mężczyzna, starszy mężczyzna, kętrzyński: starsza kobieta i starszy mężczyzna, ostródzki: kobieta w średnim wieku, ełcki: młoda kobieta, Elbląg: dwie młode kobiety, młody mężczyzna, kobieta w średnim wieku, Olsztyn: młoda kobieta i młody mężczyzna, starsza kobieta.

Zmarł mężczyzna w średnim wieku (choroby współistniejące) z powiatu działdowskiego.

Do tej pory w naszym regionie odnotowano 652 przypadki zakażeń koronawirusem. 325 osób wyzdrowiało, a 4 zmarło.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
westt
westt
22 sierpnia 2020 07:57

Są dwie metody testów wymaz z nosa i gardła i jeśli zarażony to jedna osoba do statystyk podaje się jako dwie można i tak a jak by z d… wymaz pobierali wyszło że jeden człowiek a trzech chorych.

Gość
Gość
19 sierpnia 2020 14:04

A w Giżycku ta sama liczba chorych już ile czasu, w stanie dobrym nie mogą dojs do zdrowia przez długi czas, ach ten cov to dopiero zgrywus

MAX
MAX
19 sierpnia 2020 11:18

Za te statystyki kto gdzie kiedy ktoś kiedyś powinien przed sądem stanąć bez tych statystyk życie wróciło by do normalności , czemu nikt w TV nie podał o liczącej w tyś demonstracji w W-wie lub w Hiszpanii w niedziele przeciw oszustwom z covid-19

bolo
bolo
odpowiedział na komentarz  MAX
19 sierpnia 2020 11:25

Akurat o Warszawie było w tv. Fakt, że coś dziwnego w tym jest. Ostatnio w tv mówili, że w naszym regionie 100 osób zakażony jest z wesel. Tylko jakoś w żadnych statystykach nikt tego nie odnotował. Ciekawe ile osób jest w szpitalu w Ostródzie z tym niby wirusem?