Koronawirus. 21 nowych zakażeń w regionie. Zmarła kolejna osoba

4

Urząd Wojewódzki w Olsztynie poinformował o 21 nowych zakażonych osobach w województwie Warmińsko-Mazurskim. 

Są to mieszkańcy powiatów olsztyński: dwie młode kobiety, dwie kobiety w średnim wieku, starsza kobieta, szczycieński: młody mężczyzna, dwie kobiety w średnim wieku, starszy mężczyzna, starszy mężczyzna, kętrzyński: starsza kobieta i starszy mężczyzna, ostródzki: kobieta w średnim wieku, ełcki: młoda kobieta, Elbląg: dwie młode kobiety, młody mężczyzna, kobieta w średnim wieku, Olsztyn: młoda kobieta i młody mężczyzna, starsza kobieta.

Zmarł mężczyzna w średnim wieku (choroby współistniejące) z powiatu działdowskiego.

Do tej pory w naszym regionie odnotowano 652 przypadki zakażeń koronawirusem. 325 osób wyzdrowiało, a 4 zmarło.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
westt

Są dwie metody testów wymaz z nosa i gardła i jeśli zarażony to jedna osoba do statystyk podaje się jako dwie można i tak a jak by z d… wymaz pobierali wyszło że jeden człowiek a trzech chorych.

Gość

A w Giżycku ta sama liczba chorych już ile czasu, w stanie dobrym nie mogą dojs do zdrowia przez długi czas, ach ten cov to dopiero zgrywus

MAX

Za te statystyki kto gdzie kiedy ktoś kiedyś powinien przed sądem stanąć bez tych statystyk życie wróciło by do normalności , czemu nikt w TV nie podał o liczącej w tyś demonstracji w W-wie lub w Hiszpanii w niedziele przeciw oszustwom z covid-19

bolo

Akurat o Warszawie było w tv. Fakt, że coś dziwnego w tym jest. Ostatnio w tv mówili, że w naszym regionie 100 osób zakażony jest z wesel. Tylko jakoś w żadnych statystykach nikt tego nie odnotował. Ciekawe ile osób jest w szpitalu w Ostródzie z tym niby wirusem?