Kończą się zapisy na Runmageddon!

1

Jeszcze tylko kilka dni pozostało aby zapisać się do startu w Runmageddonie, który odbędzie się 14 listopada w Giżycku. To ostatni dzwonek, aby podjąć wyzwanie i zmierzyć się z niesamowitymi przeszkodami.Do tej pory swój udział zgłosiło ponad 70 osób, w tym członkowie takich klubów jak Mma Fighter Giżycko, Fitmania Olsztyn, Cross Trening One World Giżycko, Giżycko w biegu czy Legia Fight Club.

Stań do wali i pokonaj 200 metrowy tor przeszkód jak najszybciej. Na trasie trzeba się będzie czołgać, biec, wspinać, skakać, dźwigać ciężary, przerzucać opony i wiele więcej, wszystko, aby sprawdzić się  do granic możliwości! Runmageddon to morderczy wyścig na ekstremalnym torze przeszkód, to sprawdzian dla Twojego ciała i psychiki!

Pakiet startowy: bandana Runmageddon, klasyfikacje: Nagradzamy TOP 3 mężczyzn oraz kobiet + kategoria: najlepsza Giżycczanka i Giżycczanin. KOSZT UDZIAŁU TO 40 ZŁOTYCH przy zapisie do 31 października, 50 złotych w listopadzie.

Eliminacje ruszają o 10.00 (serie startują co około 10 minut)
Ćwierćfinały o 14.00
Półfinały o 16.00
Finały o 19.00

W ramach imprezy odbędzie się również Runmageddon Kids czyli tory z przeszkodami dla dzieci. Daj swojemu dziecku się wyszaleć na torze przeszkód podczas Runmageddon KIDS! Gwarantowany ubaw po pachy i szeroki uśmiech – na dzieci czeka trasa o długości około 1 km, a na niej 10 przeszkód! Dzieci startują w dwóch kategoriach wiekowych 4-6 i 7-10 lat, godziny startów dla grupy: 11.00 i 12.00 dla najmłodszych oraz 11.30 i 12.30 dla dzieci starszych. Należy stawić się z dzieckiem na starcie na 25 minut przed startem, aby podpisać oświadczenie i odebrać pakiet.  Zapisać przez stronę powinien się rodzic/opiekun, ale oczywiście startuje dziecko:) Koszt: 25 złotych podczas zapisu online (35 zł przy zapisach dziecka na miejscu).

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
pamela

szykuje się spora konkurencja