Koncert z okazji Dnia Kobiet

0

Gminny Ośrodek Kultury w Wydminach bardzo serdecznie zaprasza Panie i Panów na koncert z okazji Dnia Kobiet . Usłyszycie Państwo między innymi takie utwory jak : „Tylko mnie poproś do tańca”, „Jesteś lekiem na całe zło”, „Calling you”, „Say something”, „Razem zestarzejmy się”.

Wykonawcą będzie : Agnieszka Konarska

Wokalistka, absolwentka Wydziału Wokalnego – Sekcja Piosenki w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku pięciu lat. Dziś jest laureatką wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali. Zdobyła Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze, Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Twórców Piosenki Polskiej oraz Grand Prix Europejskiego Festiwalu Piosenki „Discovery” w Warnie. Występowała w telewizyjnej „Szansie na sukces”, a także koncercie organizowanym przez TVP Polonia „Z miłością z Białorusi”. Współpracuje z wieloma znakomitymi muzykami i zespołami. Obecnie przygotowuje się do wydania swojej pierwszej autorskiej płyty, łączącej nowoczesne brzmienia z delikatnymi dźwiękami gitary akustycznej.

Akompaniować będzie Wawrzyniec Prasek – pianista, kompozytor, aranżer i producent. W swoim dorobku ma wiele osiągnięć w muzyce klasycznej i jazzowej oraz bardzo duże doświadczenie sceniczne. Znakomicie odnajduje się we współpracy z innymi muzykami. Występował w telewizji, radiu, również na wielu scenach w Polsce i za granicą. Wawrzyniec uczestniczy w wielu różnorodnych projektach muzycznych. Skomponował muzykę do filmów i programów telewizyjnych, pokazów mody… Pisze aranżacje na różnorodne składy instrumentalne min orkiestry i Big-Band.Wawrzyniec ma na swoim koncie również wiele publikowanych recenzji min. do czasopisma Jazz Forum. Studiował fortepian na wydziale jazzu w Akademii Muzycznej w Katowicach.

Koncert odbędzie się 7 marca 2015r. o godzinie 18:00 w Sali „ Dolnej” Gminnego Ośrodka Kultury.

Źródło: http://www.wydminy.pl/

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze