Najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu Chóru Policji Garnizonu Warmińsko-Mazurskiego można było usłyszeć w Kościele Rzymskokatolickiej Parafii Wojskowo-Cywilnej p.w. Ducha Świętego Pocieszyciela w Giżycku. Odtwórcami pieśni bożonarodzeniowych byli policjanci z garnizonu warmińsko-mazurskiego.

W minioną niedzielę (21.01.2018) w Kościele Rzymskokatolickiej Parafii Wojskowo-Cywilnej pw. Ducha Świętego w Giżycku odbył się galowy koncert pn. „Jest taki dzień…kolędowanie z policjantami”. Wykonawcami najpiękniejszych pieśni bożonarodzeniowych byli policjanci garnizonu warmińsko-mazurskiego. Funkcjonariusze, którzy na co dzień narażają swoje życie i dbają o bezpieczeństwo mieszkańców ziemi warmińsko-mazurskiej, tym razem wcielili się w inne role i zaprezentowali swój talent śpiewając.

Podczas koncertu można było usłyszeć m.in. „Dzisiaj w Betlejem”, „Cicha noc”, „Triumfy Króla Niebieskiego” oraz „Oj, maluśki, maluśki” . Koncert poprzedzony był mszą św. w intencji Policji. W ławach kościelnych zasiadły osoby, które chciały posłuchać kolęd w wykonaniu policjantów, a także te, które przyszły do kościoła z ciekawości.

Na bis policjanci przygotowali utwór pt. „Gore gwiazda Jezusowi” w wykonaniu st. sierż. Anny Balińskiej, która na co dzień pełni funkcję oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie.

Podziękowania za zorganizowanie tego przedsięwzięcia na ręce policjantów i policjantek Chóru Policji Garnizonu Warmińsko-Mazurskiego złożył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie mł. insp. Jan Markowski, Komendant Powiatowy Policji w Giżycku mł. insp. Przemysław Rawa oraz Burmistrz Miasta Giżycka Karol Wojciech Iwaszkiewicz.

KPP Giżycko (ich/rj)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze