Komunikat w sprawie planowanego strajku nauczycieli

1

Publikujemy komunikat II Zastępcy Burmistrza Miasta Giżycka Cezarego Piórkowskiego dotyczący strajku pracowników oświaty. 

Z informacji uzyskanych od Dyrektorów szkół podstawowych (SP1,2,3,4 i 7) oraz Przedszkoli Miejskich nr 1 i nr 4 wynika, że wystąpi bardzo duże ograniczenie w obsadzie kadrowej ze względuna zapowiadany strajk. W związku z tym apelujemy do Rodziców o zapewnienie, o ile jest to możliwe, opieki we własnym zakresie nad dziećmi w dniu 8 kwietnia br. (w razie kontynuowania strajku,również w kolejnych dniach). Opieka nad wszystkimi dziećmi, które przyjdą do szkoły/przedszkola w dniu 8 kwietnia zostanie zapewniona.

Informacji odnośnie egzaminów gimnazjalnych i ósmoklasisty udzielają Dyrektorzy szkół.

Należy na bieżąco śledzić komunikaty podawane przez szkoły poprzez dziennik elektroniczny, strony internetowe i portale społecznościowe.

Prosimy Państwa – Rodziców o zrozumienie sytuacji. Jesteśmy w stałym kontakcie z dyrektorami szkół. Na bieżąco będziemy reagować na rozwój sytuacji oraz podejmować stosowne działania, aby ewentualna akcja strajkowa nauczycieli nie odbiła się negatywnie na uczniach.

II Zastępca Burmistrza

Cezary Piórkowski

 

1
Dodaj swój komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Lolo80 Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowsze najstarsze najwięcej głosów
Powiadom o
Lolo80
Gość
Lolo80

Piotrkowski juuuż działa