Komunikat w sprawie planowanego strajku nauczycieli

1

Publikujemy komunikat II Zastępcy Burmistrza Miasta Giżycka Cezarego Piórkowskiego dotyczący strajku pracowników oświaty. 

Z informacji uzyskanych od Dyrektorów szkół podstawowych (SP1,2,3,4 i 7) oraz Przedszkoli Miejskich nr 1 i nr 4 wynika, że wystąpi bardzo duże ograniczenie w obsadzie kadrowej ze względuna zapowiadany strajk. W związku z tym apelujemy do Rodziców o zapewnienie, o ile jest to możliwe, opieki we własnym zakresie nad dziećmi w dniu 8 kwietnia br. (w razie kontynuowania strajku,również w kolejnych dniach). Opieka nad wszystkimi dziećmi, które przyjdą do szkoły/przedszkola w dniu 8 kwietnia zostanie zapewniona.

Informacji odnośnie egzaminów gimnazjalnych i ósmoklasisty udzielają Dyrektorzy szkół.

Należy na bieżąco śledzić komunikaty podawane przez szkoły poprzez dziennik elektroniczny, strony internetowe i portale społecznościowe.

Prosimy Państwa – Rodziców o zrozumienie sytuacji. Jesteśmy w stałym kontakcie z dyrektorami szkół. Na bieżąco będziemy reagować na rozwój sytuacji oraz podejmować stosowne działania, aby ewentualna akcja strajkowa nauczycieli nie odbiła się negatywnie na uczniach.

II Zastępca Burmistrza

Cezary Piórkowski

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Lolo80
Lolo80
7 kwietnia 2019 23:20

Piotrkowski juuuż działa